Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gabi esti fürdetőt hogyan...

A gabi esti fürdetőt hogyan használjátok? Az van ráírva, hogy tegyük a vízbe.

Figyelt kérdés

Na de mennyit? És akkor nem is kentek a babára semmit?

7 hósak vagyunk


2012. júl. 30. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy azon a mondaton,hogy 7 hósak vagyunk össze kéne veszni.Mindenki másmilyen.Van,akit zavar aki "megszünteti" az önálló személyiségét,van akit nem.Ez ilyen egyszerű.

A kérdésre a válasz:múltkor pont kérdeztem a védőnőmet,ő azt mondta a hab mellett tegyek rá kevés tusfürdőt is,de nem sokat.

2012. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, én a vízbe teszem, kb diónyit. A gyerekre nem kenek belőle. A kicsi (156 hós) csak ennyit kap, a nagy (3 éves lesz) már szappant is használ mellette.
2012. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor maradunk a diónyinál.
2012. júl. 30. 19:54
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
156hós?xDD
2012. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de a diónyi baromi sok. Még magamnak se teszek ennyit, nrm hogy egy babának! Kb. két nyomás bőven elég! Minél kevesebb kemikália, annál jobb!
2012. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

19.47-es vok: 15 hós lesz, ezt akartam írni, bocsi, csak ketten ugráltak rajtam.

Diónyi sok lenne, hát nem tudom, nekem pont jónak tűnik, egy nagy kád vízbe, ketten fürdenek benne egymás után, plusz apa is a végén, amikor a gyerekek kiszálltak. De egyébként az elvvel egyet értek.

2012. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy oké, hogy nagy kádba, 3 embernek diónyi. De egy 7 hónaposnak, kiskádba bőven elég kevesebb is.
2012. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló vagyok:nem gond,hogy rosszul írtál,velem is elő szokott fordulni,természetesen,csak ezen nevettem egy jót:)
2012. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mi is ezt használjuk már rég (többesszám itt azt jelzi, hogy én kenem, ő tisztul)


mikor még pici baba volt akkor a fürdővízbe tettem egy keveset, mondjuk negyed diónyit.

mikor meg már mászott, akkor fürdető szivacsra nyomtam egy kicsit, azt jól felhabosítottam és így, ez olyan 6-7 hónapos korától volt.

olyan 1,5 éves korától meg egyenesen rákenem a fürdetőt, mert tényleg rendesen össze tudja koszolni magát estére a kertben :)

2012. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 éves a lányom, de még mindig csak a vízbe teszek fürdetőt, 1 nyomásnyit. Annyira fel tudja pancsolni, hogy alig látszik a habtól :)
2012. júl. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!