Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől büdös a 9 napos babám...

Mitől büdös a 9 napos babám köldökcsonkja?

Figyelt kérdés
Már csak az alsó részén tartja, felül teljesen eláll, viszont reggel óta büdös, és egy vércseppet is láttam az alsó részén. Rendesen kezelem alkohollal és hintőporral, ahogy kell. Hívjam fel a dokit, vagy ez természetes?? (erős köldökszaga van)
2009. júl. 17. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj a dokinak. Lehet hogy vmi kis kosz bement alá, esetleg gyulladás kezdete lehet. Jól alányúlsz az alkohollal? Szinte bele kell nyúlni a kis köldökébe, nekem alig egy hét alatt leesett. Naponta legalább 8x biztos kezeltem.
2009. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd el a dokihoz vagy a védőnőhöz, megmutatják, megmondják mivel és hogyan kell kezelni, lehet hogy elszaporodtak benne a bacik, ebben a melegben nem is csoda. Én csak alkohollal kezeltem, de hát az enyém őszi baba. De én is éreztem a szagát amíg le nem esett.
2009. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem szabadna szagának lennie. Inkább mutasd meg a dokinak, vagy a védőnőnek, nehogy baj legyen belölle. Vagy telefonon kérdezz rá, mivel péntek este van, és már lehet hogy nem érsz oda rendelési időben.
2009. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor 8 után felhívom az ügyeletet, mert az orvos már 5-kor sem vette fel... nekem is azért lett furcsa, mert eddig teljesen szagtalan volt a babám, most meg....büdi, na.
2009. júl. 17. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
hA büdös, nincs rendesen ès alaposan kezelve! Csak ugy érzed, hogy elég rendesen alányulsz. A doki is annyit tud tenni, hogy jól kikezeli, szerintem ezt te is megoldod, ne félj, nem fáj neki, sokkal jobban nyulj be az alkoholos fülpiszkával és szedd ki a gennyes váladékot, majd jöhet a speciàlis ( nem sima) hintőpor.
2009. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló, nem tudja otthon megcsinálni ha már büdös ott baci van és az elég csúnya fertőzést tud okozni. Ehhez már orvos kell.
2009. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Jobb ha megmutatod dokinak. Nem szabad büdinek lennie! Lehet, hogy tényleg nem nyúltál alá rendesen. A rossz szag gyulladásra utal! Ha gennyes váladék van rajta, alatta akkor meg pláne dokihoz kell menni minél hamarabb!

Én mindíg úgy vagyok vele, hogy nem barkácsolok otthon! Inkább küldjenek el a búsba, mert túlaggódok, minthogy valamit félrekezeljek itthon!

2009. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!