Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hány hónapos kortól vittéte...

Ti hány hónapos kortól vittétek le a babát levegőzni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 13:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Novemberi 23-án született a babám,és dec.8-án 16 naposan vittük le először.Eszedbe ne jusson hónapokig várni:)))
2012. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
bő egyhetes koruktól mindkettőt.Egyikük augusztusi,másikuk novemberi.Nyugodtan kiviheted fokozatosan először rövidebb később már hosszabb sétákra,kivéve ha extrém hideg van.
2012. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
akkor gondolom ha enyhe idő lesz mint tavaly olyankor akkor az erkélyre már vihetem nyugodtan ha hazahoztuk. nem? csak ilyen 5 percekre
2012. júl. 31. 14:03
 14/21 anonim ***** válasza:
Még a decemberi gyerekem is sétált már egy hetesen. Semmi baja nem lesz, fel kell öltözni, aztán kész. Nyilván nem szakadó esőben, minusz 20 fokban, jégben, szélben, de normális időjárásban minusz 5-ig simán kiviheted a gyereket még decemberben is.
2012. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A lányom novemberi, és két hetesen vittem ki először, és utána naponta. A védőnő azt mondta nem lehet kivinni, hanem kell, hogy erősödjön az immunrendszere 0 fokig mindennap kint aludt a babakocsiban.:)
2012. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Lányom júliusi, már amikor hazajöttünk a kórházból, voltunk vele sétálni. Persze télen kicsit más a helyzet. Akkor a hidegtől egy kicsit óvni kell (mondjuk nyáron meg a tűző naptól).
2012. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A fiam szeptember végi, 1 hetes korában már 20 perceket sétáltam vele, 2 hetesen meg már 1 órát is.
2012. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
februári baba volt, előbb szellőztettem rá, majd fokozatosan több időre kivittem, 2 hetesen sétáltunk először.
2012. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
1 hetesen. Ismerőseim a téli babákat szintén 1 legkésőbb 2 hetesen.
2012. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A nagyobbik lányom szeptember közepén született. Már 1 hetesen 1 szűk órát sétáltunk a házak körül, 2-3 hetesen 2-3-4 órákat aludt a kertben, teraszon. A kicsi lányunk januári, így vele picit nehezebb volt, de mivel a nagyobbik egy örökmozgó, hamar meg kellett szokja a kicsi a friss levegőt. Vele 2 hetesen sétáltunk először a boltig és vissza, hordozókendőben, aztán bővítettük a séta időtartamát 5 percekkel. Február végén már szűk órát is sétáltunk :)
2012. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!