Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, ti kiviszite...

Kisbabás anyukák, ti kiviszitek levegőzni ebben a nagy szélben a kisbabátokat?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 2 hónapos. Amikor nincsen nagyon rossz idő (esik, fuj nagyon a szél) mindig leviszem egy órára legalább. Már 3 napja fuj eszeveszetten a szél és nem vittem ki mert szerdán megpróbáltam de sírni kezdett. Már olyan nyügös szegényke, nagyon szeret kint lenni, babakocsibol nézegetni. Ti kiviszitek?

2012. máj. 25. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szélvédett hely nincs arrafelé?

Lányomat ilyenkor mindig az erkélyre vittem ki, ott szerencsére nem tombolt a szél soha.

Ha baromira fújt, és mégis kivittem, utána nagyon kiszáradt a bőre, hiába kentem, és rosszabb is lett utána a hangulata, így inkább nem vittem ki lehetőség szerint (csak szélvédett helyre).

Most már nagyobb, másfél éves, már meg sem kottyan neki a nagy szél sem.

2012. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Marilyn88 ***** válasza:
én a teraszra szoktam kimenni vele, ott nem fúj a szél, vagy ha mégis nagyon durva lenne és már oda is befúj, akkor háttal teszem a kocsit a szélnek, így ki tudom "szellőztetni" a gyereket :-)
2012. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szia!

10 emeletes házak vannak itt és így még huzatosabb. Az erkéj jó lenne mert loggiánk van igazábol, kicsit védettebb de pont erröl fuj ez az átkozott szél. És ráadásul az én babám is száraz börü. Extra száraz börrel született. És iszonyatosan ki szárad neki is a levegőzés után a böre. Nem győzöm kencézni szegényt.

Köszi a válaszod!

2012. máj. 25. 13:43
 4/11 A kérdező kommentje:
"erkély" Így akartam.
2012. máj. 25. 13:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Én kivittem, mondjuk én hordozom a kislányomat. Hozzám bújva nem volt semmi gond a szélből, nem úgy éri mint a babakocsiban és nem is ijed meg tőle.
2012. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is kiviszem, igaz ő már 5 hónapos. Elég szélvédett, téliesített a babakocsink, nem fúj be annyira a szél.
2012. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én is kivittem ma a babámat, igaz ő 5 hónapos. A kocsi zárt annyira szerintem, hogy ne érje nagyon a szél. Ezenkívül jól beöltöztettem + kerestem a szélvédett, napos helyeket. Semmi baj nem volt, aludt egy jót.:) Mondjuk én a mindennapos levegőzés híve vagyok (nyilván a józan ész határain belül). A Te fiad kisebb, lehet hogy nem árt, ha óvatosabb vagy egy kicsit, de szerintem a napon egy 20 perc, fél órácska nem árthat..
2012. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szia, az enyém is 2 hónapos, eszembe sem jutott, h ne vigyem ki. A babakocsiba nem fúj be a szél. Néha sétálgatok vele a kertben, nézegetjük a
2012. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Probáld beg ugy , hogy félig az ajtoban és félig az erkélyen legyen a kocsi. így szelloztetel is és a gyerek is levegon van. így nem tud befulni a kocsiba a szél, de mégis levegon van. Nekem rengeteget aludt így a lányom, szinte mindég csak kint aludt :) Amugy ne csodálkozz, hogy nyugos szegényke, az enyém is nyafog 2 napja, pedig már 16 hos.
2012. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

lemaradt..

szóval a fényeket nézegetjük, de ez nem igazán releváns :). A lényeg, h igen, kiviszem.

2012. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!