Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen volt babátok ma? Nyűgös?

Milyen volt babátok ma? Nyűgös?

Figyelt kérdés
Szinte az egész napot átsírta, szenvedett nagyon. Nagy nehezen aludt délután 2,5 órát, aztán úgy elfáradt, hogy este már 8-kor kidőlt. 27 fok a lakásban, 8 hetes a kislányom.
2009. júl. 17. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos igen, viszont délután 1-fél4 ig aludt (ennyit sose szokott), de este 4-7ig végig nyűgösködött, sírdogált, szerintem a nagy meleg miatt, meg állítólag jön a hidegfront, az én kislányom minden frontnál ilyen.

Már negyed 8kor letettem, mert annyira álmos volt, de még lefekvéskor is sírt egy picit. :(


9,5 hós kislány anyukája

2009. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ne is csodálkozz. egyrészt melege van, másrészt lehet, hogy már érzi a közeledő hidegfrontot. ő még nagyon érzékeny ilyenekre. minél kevesebb ruhát adj rá, néha törölgesd át vizes ruhával az arcát, végtagjait, hogy felfrissüljön. az én fiam 10 hós múlt, de nagyon szenved. 30 fok van a szobában, már megy a ventillátor, mert anélkül csak ordít. ja és kb fél liter folyadékot megivott pluszban ma:-) kitartás! majd csak túlleszünk a kánikulán!
2009. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ma csak kb másfél órát volt nyűgös kora délután, amúgy ok volt szerencsére. 3.5 hós.
2009. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb 10 perce aludt el a lányom. Az elmúlt két órát végig nyűglődtük. Nem ette meg az esti tápiját sem. Nagyon melege van szegénynek. Most megivott egy üveg teát, és végre alszik. Hosszú éjszakánk lesz szerintem:(

2009. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám ma 1 hós. Az egész napot átaludta, viszont most folyamatosan sírdogál. Követeli a kaját is, de szerintem már így is belakott, nem éhes. KITARTÁS a babókáknak és nekünk is!
2009. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

7 hetes a lányom és csak most sikerült elringatnom. Este 10 óra óta sírt, már azt hittem megszakad a szivem. Egész nap összesen kb 3 órát aludt, a köztes időben csak nyűglődött és sírdogált.

Remélem a holnapi napunk jobb lesz.

2009. júl. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!