Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sárgarépa főzelék okozhat...

Sárgarépa főzelék okozhat hasmenést?

Figyelt kérdés
Kisfiam tegnap kapott először sárgarépa főzeléket és ma egész nap megy a hasa.A főzelék miatt lehet,vagy esetleg beteg lesz? Vigyem orvoshoz? 6 hónapos baba
2012. aug. 1. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A sárgarépa inkább fog. Ajánlják is, ha hasmenése van a gyereknek.
2012. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tejföllel habartad, vagy rántással?
2012. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nálunk is fogott a répa, de nagyon.

vagy tényleg a habarás miatt lehet (ha habartad) vagy nem lehet hogy fogzik?

2012. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is úgy tudtam,hogy a s.répa fogja a hasat...

Nem habartam, bébi étel volt.Zsenge sárgarépa főzelék. :S

Ajj,akkor betegség lesz??!!Most utaznánk el mamáékhoz 1,5 hétre.Adtam neki krumplit+almát,hátha az tényleg megfogja.Jót tettem?Egyébként még szopik,mellé szoktam neki adni ilyesmit.

2012. aug. 1. 15:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy lehet attól van,hogy gyulladáscsökkentőt kell szednem,mert volt egy mell gyulladásom a napokban...az átkerülhet ilyen szinten a tejbe?Csak hogy eddig semmi gondot nem okozott. :(
2012. aug. 1. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:
A sárgarépa megfogja, jól tudod! A hasmenés annak a jele a hozzátáplálásnál, h érzékeny rá, vagy ilyesmi! Nekem azt mondta a védőnő, ha kiütés, vagy 1 nap 3× lágy/hasmenéses széklet jelentkezik, akkor hagyjam abba, és pihentessem azt a dolgot! Egyébként, ha 1 dolgot kóstoltatsz, akkor nem tanácsos mást is adni mellé! Csak, ha letudtad, akkor keverve! Én is üvegeset adok neki mindig, de rá van írva a felhasználhatóság! Van amit 1 nap, 2 nap, 3 nap alatt kell elfogyasztani! Lehet ez is gond volt, h túl lépted! Szerintem azért hívd fel a dokit! Tuti ami tuti.
2012. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Gondolom a gyulladáscsökkentőt engedte a dokid, h szedd szoptatás mellett, illetve ha eddig nem volt gond tőle az engedélyezés mellett, akkor kétlem, h az lenne a gond!

2012. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze,az orvosom tudja,hogy szoptatok,e mellett kell szednem a gyógyszert.Bár annak a betegtájékoztatójában benne van,hogy anyatejbe átjutva okozhat hasmenést a babának.Múlt péntek óta szedem és eddig nem volt belőle gond.Lehet az lesz,hogy elmegyünk a gyerekorvoshoz,biztos ami biztos alapon.

Bár a fogzás is időszerű volna...csak most olyan sok minden összejött egyszerre,hogy nem tudom kiválogatni mi mit okozhatott.

Köszönöm a válaszokat!!

2012. aug. 1. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!