Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyéves kicsimmel hajnalban...

Egyéves kicsimmel hajnalban arra ébredtünk, hogy vérzik az orra. Nem beteg, nem esett el, aludt és így kelt fel (tiszta maszatosan). Elvittem orvoshoz, figyelni kell. De érdekelne volt-e más is így, ilyen korú gyerekkel?

Figyelt kérdés

2012. aug. 1. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha vérzik, azonnal menjetek az ügyeletre, mert mikor vérzik, akkor az orvos meglátja honnét vérzik, és el tudja égetni az eret, , hogy ne végezzen többet!
2012. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 7-8 éves koromig nagyon gyakran, csak úgy elindult az orrom vére. Lehet neki is egy gyengébb ér ami okozza. Nem volt semmi bajom, kinőttem.

23L

2012. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam vele, nekem 9 éves korom körül állt el a vérzés.

Addig éjszakánként gyakrabban, nappal ritkábban indult el.

Borzasztó volt.

Öcsémnek csak néha vérzett, és azt mondták neki, aszáraz melegtől van.

2012. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

unokatesómnak volt úgy, hogy hetente legalább 1x vérzett az orra..7-8 évesen szűnt meg neki, az orvosok semmi rendellenességet nem találtak nála.

2012. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kisgyereknek én is orrvérzős voltam, de nem egyévesen. Ezt korainak tartom.
2012. aug. 1. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!