Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Torokgyulladástól ennyire...

Torokgyulladástól ennyire magas láz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap délutáni alvásából Kislányom 39fokos lázzal ébredt.Köhög is de nem sokat.1nap talán 5-6x.Ma elvittel dokihoz aki aztmondta nagyon csúnya a torka.Îrt fel Cedax babyt,Normafloret,Calciumscot.Lázra aztmondta adjak kúpot.Van itthon Naturlandos,Germicid,és Nurofen kúp is.Aztmondta ezeket felváltva 3-4óránként kaphatja.Déli alvásából szintén 39fokos lázzal ébredt.A Nurofen kúp 1óra alatt levitte neki.Semmi gond nem volt.Dêlutáni alvásából szintén így kelt.5órakor.Akkor Naturlandos kúpot kapott.Jó másfél óra alatt vitte csak le neki.Most fél9re megint 39fokos láza lett.Mostis adtam neki kúpot.Amúgy szépen eszik ugyan úgy mint eddig.Iszik is rendesen.És nem látszik rajta hogy beteg lenne azon kívül ha lázas a szemein igen.Most borogatom is úgy alszik hogy rajta van.A torokgyulladástól ilyen magas láza lenne?Nem lesz gond a sok kúptól?Annyira aggódom érte.Másfél éves.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 1. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást :( Ilyen helyzetben én úgy meg vagyok ijedve :( A lényeg hogy ne legyen nyakig betakarva.... Zokni ne legyen rajta.... Borogatni már szabad? Én ugy tom kicsiknél még nem lehet... de... jaj nem akarok hülyeséget írni.... Az jó ha iszik.... Jobbulást mégegyszer.. Ja és válaszolok a kérdésre is: Igen sajnos szinte a torok gyuszinál van a legmagasabb láz :(
2012. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi szépen!Igen...mondta a doki is hogy szabad.Ezis segít egykicsit.Énis ilyen túlaggódós vagyok sajnos.Aludni sem tudok:-(

Csak egy pelus van rajta semmi más.Tetőtérben lakunk,29fok van a szobában.Ilyenoor be sem takarok csak a derekát.Megy a vetillátor.Sajnos mi így vészeljük át ezt a meleget.:-(

És azt nemtudja valaki hogy kb meddig tart ez a betegség?

2012. aug. 1. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobbulást:-(.

Kislányomnak tavaly novemberbe volt torokgyulladása, kb. 4 napig volt lázas. Neki mondjuk 1x ment fel 39,4-re éjjel, különben 39 fok alatt maradt. Én is ott feküdtem mellette, és egész éjjel méregettem a hőmérsékletét és aggódtam:-(.

2012. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: Nekünk még be is rekedt és nem hallottam volna ha felkel ha nem a kiságy mellett alszok minden éjszaka :( Egyszerűen nem volt hangja :'( Nekünk a láz vagy 3 napig tartott egyre több idő telt el a vissza emelkedések között..... Nekünk a CURAM nevű antibiotikum vált be..... előtte vmi mást írt a doki ezt meg az ügyeletes írta... A CURAM-ra sokkal hamarabb reagált míg az első nem volt olyan hatékony....! Együttérzek anya :(
2012. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2.Neked is köszönöm szépen!

Kedves 1.! Már volt egyszer tüszős mandulagyulladása akkor kapta ő is a Curam nevű antibiotikumot.Akkor mint kiderült allergiás lett rá.A feneke tiszta vörös lett de annyira hogy sebes lett.Olyan mint ha savval lemaratták voln.Akkor éjjel sosem felejtem el a kezembe aludt annyira sírt mikor letettem így ez a megoldás volt jó.Kislányom mellettem alszik de most nagyon is jó!

:-( Nektek milyen kúp vált be amo gyorsan és sokáig hatott?

2012. aug. 1. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:
A jó öreg Germicid! De látjátok tényleg nincs két egyforma gyerek..... ki hogyan reagál egy egy antibibire!
2012. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak annyit szólnék hozzá, hogy szerintem adj rá ilyenkor egy ujjatlan badyt, mert ha lázas, nem biztos, hogy neki is annyira melege van, mint nektek, pláne, hogy ventillátor is megy. Csak magamról is tudom, hogy ha lázas vagyok, nagyon fázom. Egyébnként ne izgulj, biztos, hogy a torokgyulladásától van ilyen magas láza. Nekünk pont most esett át rajta a két gyerkőc. Én nurofen és panadol szirupot adtam felváltva a lázra, a kúpot nem engedi a fiam (nagyon nagyon szorulásos).

Mielőbbi javulást nektek!

2012. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!