Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magas anyukák, nektek melyik...

Magas anyukák, nektek melyik babakocsi vált be?

Figyelt kérdés
175cm magas vagyok,és amiket eddig néztem mind olyan alacsonyak,hogy ha tolom őket görbe a hátam,mert hajolnom kell kicsit hozzá. Nektek melyik vált be amit magasra lehet állítani és egyéb tulajdonságai is kedvezőek.
2012. júl. 20. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekünk Baby Point V3 volt, bár én nem vagyok nagyon magas, de barátnőmnek adtam kölcsön, mikor megszületett a babája, ő 183 cm és simán tologatta, bevált neki.

Lehet állítani a tolókar magasságán, és én a legalsót, ő meg a legfelsőt használta. :)

Mint babakocsi meg mindenben megfelelt, nagyon szerettem.

2012. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
178 vagyok, nekünk espiro vector air van, állítható tolókarral. Nekem bejött :)
2012. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
174 cm, 3 babakocsim van, mind állítható tolókarú. Amik nem állíthatók, azok mind picik nekem.
2012. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

178cm vagyok, Anmar Hilux nagyon kenyelmes tolni

probalj allithato tolokarut venni, mert ha mas akarja tolni, akkor annak meg lehet magas lenne

2012. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
174 cm vagyok és Espiro Atlantic babakocsink van, állítható a tolókarja.
2012. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
176 cm vagyok, Hauck Joggerünk volt állítható tolókarral. Ha majd akartok sportkocsit Touragoo Ledát ne vegyél. Szuper kocsi, jó az ára, nagyon csinos, csak alacsony, és nem állítható a tolókar, nekem szenvedés volt tolni.
2012. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
173cm vagyok! Pierre Cardin ps682 van.Magasan van a tolókarja mert állítható!
2012. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ABC Design Cobra:állítható kar,masszív,kényelmes,nem rázza ki a "szuszt" a gyerekből,3 részes/sport,mózes,hordozó/,3 kerekű,könnyen lehet vele közlekedni,viszonylag tágas a többihez képest/6hónapos ,8 és fél kilós,72cm-es babát még mindig ebben altatom/:)Soroljam még?:)
2012. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

180 centi vagyok, a párom 195, Stokkét vettünk, mert ugyan akadt olyan kocsi, aminek a tolókarja kényelmes lett volna, de a babához lehajolni már nem volt egy leányálom.

Van egy második kocsink is, Esprit Sun Plus, ez épp hogy kényelmes, de a hosszú lábunk miatt gyakran belerúgunk ;) Volt nálunk kölcsönbe egy Quinny Zapp, azt nem tudtuk tolni, nem értük el

a tolókart.

2012. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Peg Perego Gt3-as és Esprit Sun ernyőkocsi. Mindkettőnek állítható a tolókarja és nem kell görnyednem. 173 centi vagyok.
2012. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!