Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba vagy nem baba? 32 napja...

Baba vagy nem baba? 32 napja magas hő, Hcg teszt nem erősíti meg. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Hallottatok már olyanról h. a Hcg. nem működik a terhesség mégis fent áll?

32 napja magas a hőm, volt 3 halvány pozi teszt,

görbe alapján azt mondta a doki h. várandós vagyok, de a vérvétel nem erősítette meg, a szerint nem...

szombaton megyek hüvelyi uh.ra..akkor el dől..csak esetleg köztetek járt így valaki? vagy hallottatok ilyenről? Tapasztalatokat várok! Nagyon szeretnénk babát!



2012. jún. 26. 14:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam a következő volt,visszaszámolva kb 3 hetes terhes voltam,hányinger,hasmenés mitn a vírusnál,láz,émelygés,tipikus vírusos megbetegedés tünetei.Teszt negatív 4db is, majd 5 nagyon halvány pozitív.Ma már 14 hónapos a fiam,és képzeld kipróbáltam 11 hetesen volt erősebb a 2. vonal.

2012. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
lehet hogy elindult a terhesség, de valamiért megállt, és nem indult meg a vetélés magától.
2012. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...hát bízok benne egy kicsit, h. babú lesz a dologba, mert a lányommal is hasonló volt a helyzet..még 8 hetesen sem látta a teszt, most 21 hónapos nagy lány..

Volt még így valakinél?

2012. jún. 26. 14:37
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát igazából csakis az uh tud megerősíteni téged. Én a vérvétellel amúgy is szkeptikus vagyok, bár sokak szerint az a "jó".

Más jellegű, de nekem pozi teszttel a kezemben meg már rosszullétekkel együtt kézi vizsgálaton azt mondta a doki, hogy "hát ő nem érzi h meg van nagyobbodva a méhem"....:S 1 hetet kellett várnom az uh-ra , azt hittem h sose múlik el....de aztán az uh-n ott volt a petezsák, a lakója meg a szívhangja is.....:)

2012. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) Minden jót!
2012. jún. 26. 14:46
 6/17 anonim ***** válasza:

Huh, csak jó helyen legyen az a baba! (méhen belül)

Drukkolok! Várom a híreket.

2012. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hát elméletileg a méhen kívüli terhességnek az lenne a tünete,hogy extrém magas hcg..ha jól tudom meg rosszul létek..

Csak ha nem baba akkor nem tudom mi tartja fent a hőm,

52 napja nem jött meg, késői ovúm volt 21 napon..azóta fent van..

Tudja esetleg valaki mi tarthatja fent..cisztám nincs...

2012. jún. 26. 15:20
 8/17 anonim ***** válasza:
Pont, hogy nem magas a hcg olyankor, vagyis nem emelkedik megfelelően. Az az ikerterhességnél van, amiről írsz. Sajnos nekem volt benne részem...neked ne legyen, az a lényeg!:)
2012. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyféle tesztet csináltál? Nekem tesztelnem kellett minden nap, nézni, hogy halványodik/erősödik-e. Kell lennie hcg-nek, különben negatív lenne a teszted is. De ha az előző is így indult, akkor elég jók az esélyek szerintem :)
2012. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Csináltam több féle tesztet, és ott volt rajtuk a halványka csík..

de a vérvétel alapján alacsony nagyon,nem utal babára..

főleg h. 6 hetes lenne..

Pontos értéket nem tudok,mert telefonon mondták az eredményt..

Terhes tünetek minimálisak, csak a hasam olyan puffadt mint a lányomnál 2-3 hónaposan..

Köszönöm a hozzá szólást!

2012. jún. 26. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!