Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keveset alvó Anyukák! Ti...

Keveset alvó Anyukák! Ti milyen arckrémet használtok?

Figyelt kérdés

3. babám 9 hónapos, most jön az első foga.

Eddig sem aludtunk túl sokat, de mostanában... :)


Arcomon a bőr egyre ráncosabb a kialvatlanság miatt, főleg a szem körül.

Oké, hogy nem ez a legfontosabb, de szeretnék tenni ellene, hogy 35 évesen ne úgy nézzek ki, mint egy 60-70 éves nő.


Nektek van bevált arckrémetek, házi tippetek ami segít?

Tudom: ALVÁS, de az most nem megy :)


2012. aug. 1. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:

nem tudom felétek van-e olyan hogy Pingvin Patika

na én szoktam venni amikor jön az újság, kivágom belőle a kupont és ilyen vajas sea testápló krém de arcra is kiváló potom 290 forintért, nagy tégelyes, nagyon szeretem, 2 dobozzal vettem egyet a pocakomra 7 hónapos kismama vagyok, és egyet az arcomra és nagyon bevált, sokféle változata van ( mézes, aloe verás,tengeri sós,..)


itt van 2 link:



[link]


[link]

2012. aug. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a finomítatlan shea vajat, kakaóvajat vagy mangóvajat ajánlom. Ha beírod a google-ba, akkor kidob pár internetes áruházat, ahol lehet ilyet rendelni. De pl. tömbös kakaóvajat gyógyszertárban is lehet kapni, ráncokra inkább a sheát ajánlom.
2012. aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Algodermia terméket. Megfizethető, kozmetikus minőség, csak kozmetikus rendelheti.

Nekem nagyon jó, igaz a keményebb ráncokat nem tűnteti el, azaz nem lesz olyan a bőröm mintha ki lenne vasalva, de az elmúlt 1 év új ráncait nagyon jól kezeli.

36 éves, 1 éves fiú anyukája

2012. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

35 évesen ráncaid vannak?

Régóta használsz krémeket?

Én még soha életemben nem használtam arckrémet, de ráncaim sincsenek.

42 éves vagyok, 4 gyereket szültem, de az arcom nem ráncos, se a szemem alatt nincs ránc.

Mondjuk lehet, hogy genetika, mert apukám is ilyen. A múlthéten is 30 évesnek néztek.

2012. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan abszurd kedves utolsó, és ne sértődj meg, mint azt feltételezni, hogy mindenkinek barna a haja, mert neked is barna.

Én is 35 éves vagyok, és bizony vannak ráncaim. Én semmit nem kenek rá, valahogy nem zavarnak :-)

2012. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

34 éves vagyok, 2 éves lesz a kisfiam. Szerencsére 5 hónapos kora óta átalussza az éjszakát de előtte én is zombi voltam. A szememre hosszú évek óta a Vichy Liftactiv és a Liftactiv retin Ha-t használom, ritkán kísérletezek mással mert a legtöbb nagyon csípi a szemem. De amikor a legrosszabbul néztem ki a kialvatlanságtól, akkor adtam egy esélyt a La roche posay Redermic szemkrémének (c-vitaminos, sötét karikák ellen is hat) és annyira jó hogy azóta is szoktam venni.

Az arcomon egyáltalán nincs ránc, éjszakára zsírosabb, nappalra mattító krémet használok vagy hidratálót vegyes bőrre, télen a-ha savas és retinolos krémeket is használok éjszaka és nagyon szépen megújítják a bőrt.

Ajánlom neked a L'oreal krémjeit, a Nivea pure & natural krémeket,drágább árfekvésben pedig a Lancome Hydra Zen-t, a Clarins Multi active day and night krémet.

2014. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!