Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakran előfordul kisgyerkőcök...

Gyakran előfordul kisgyerkőcöknél, hogy egy kicsit "visszafelé fejlődnek"?

Figyelt kérdés
Vendégségben voltunk a 16 hós kisfiammal, és volt ott egy kisebb baba aki négykézláb mászott. Na az én ügyes (13 hós kora óta járó) kisfiam elkezdte utánozni...azóta otthon a lakásban sokszor négykézláb jár, és ha rászólok, hogy álljon fel, csak mégrosszabb. Már régóta nem mászik négykézláb, és most megint a fejébe vette.
2009. júl. 18. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,ez most neki új,mert ezt látta és érdekes.Majd elhagyja.Nekem 11 hónap van a két lányom között,de mikor a pici megszületett,a másik még kicsi volt,de már járt stb és ő is sok dolgot visszavett a rég elhagyott szokásaiból,pl.cumi.Szobatisztaság is nehezen ment,mert látta hogy a picinek van pelus és neki is kellett.
2009. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mászás sose baj, nekem ezt mondta a védőnő és a gy.orvos is. Ez a legösszerendezettebb mozgás, egész életünk során. Még az ovisok is szoktak mászni pl. egy-egy játék után. Ez nem baj.
2009. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!