Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha eddig ügyesen forgott...

Ha eddig ügyesen forgott hasról hátra, akkor miért nem csinálja mostanában? Elfelejtette? Visszafelé még most próbálkozik, de a vállát nem tudja átfordítani.

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én gyerkőcöm is csak néha mutatta meg, milyen ügyesen forog, csak ha kedve volt hozzá. Aztán egyszer csak elkezdett állandóan forogni. Egyébként tudtommal hasról hátra nehezebb forogni, mint visszafelé, úgyhogy szerintem nagyon ügyes. Nem tudom, mennyi idősek vagytok, de féléves korra kell tudnia mindkettőt, és ha később, akkor sincs nagy gond. Ne aggódj!
2010. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
7 hónapos a kisfiam,hasról hátra már 3 hónaposan sikerült,visszafelé egy párszor csinálta csak.de még nem gurul.
2010. júl. 20. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok. Ha már néhányszor megcsinálta, akkor tudja is, csak még nem annyira érdekli, hogy rendszeresen megtegye. Ne aggódj! :)
2010. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!