Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek a babájának van...

Mindenkinek a babájának van hintája vagy pihi széke és ha igen milyen?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Adamo hinta.
2012. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fiaher price baby gear hinta, esőerdős


[link]


Nagyon szuper!


Pihenőszéket nem vettem, a hordozó is ugyan azt tudja nyújtani otthon

2012. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
menyi idös korban érdemes venni
2012. aug. 2. 10:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk egyik sem volt.Játszószőnyege volt a lányomnak,amin van ilyen játékív,tele csörgővel,zenélő állatokkal,rágókával,ezt nagyon szerette.
2012. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a legolcsóbb volt, talán 6-7 e Ft, Pierre cardin. Semmi extrát nem tudott csak annyit, hogy ha nem az ágyban feküdt a babám hanem ébren nézelődött és mondjuk a nappaliban vagy konyhában voltam, akkor vittem magammal, lehet teljesen fektetni de ültetni is, és be lehet kötni biztonsági övvel. Mi már újszülött kortól beleraktuk és nagyon szerette, sokszor aludt is benne ha úgy adódott. Volt játszószőnyegünk is.
2012. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen,mindkettő ,nagy hasznát vettem.

A pihenőszék volt az első hogy amikor főzök mellettem legyen, rezgős 18 kg ig hogy jól ki tudjuk használni.

Használtan pedig vettem egy adamo hintát vaterán 3000 ért , az is nagyon sokat van használatban.

A pihenőszék valóban kiváltható a bébi hordozóval ha nem szeretnél rezgőst, nekünk hasfájás idején hasznos volt.

2012. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor megszületik érdemes megvenni, mert ezeket 6-7 hónapos koráig használja.
2012. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 hónapos korában kapott egy brendonos hintát, amely elvileg 3 hónapos kortól használható, bár én olyan kicsi gyereket még nem tennék bele.
2012. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!