Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor végzitek a házimunkát 3...

Mikor végzitek a házimunkát 3 hós baba mellett?

Figyelt kérdés
Mindig amikor alszik? Vagy hagyjátok legyen el egyedül? Van segítségetek?

2012. aug. 2. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor alaszik, vagy ha elvan a babatornáztatójával. Az fél órára simán leköti! Vagy ha a hintájában van.
2012. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, akkor szoktam megcsinálni a házimunkát mikor aludt. Illetve ennyi idősen vettünk neki járókát, és kezdtem bele szoktatni. A nappaliba volt, így látta mit csinálok, és pár apró dolgot akkor is el tudtam intézni, mikor ébren volt.
2012. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyom egyedül a járókában, ha elvan. Ha nyűglődik, inkább hordozókendőbe kötöm, sok mindent el lehet úgy is végezni, pl. mosogatást, teregetést, főzéshez előkészülést. Meg persze amikor alszik, de ha véletlenül mindkettő egyszerre alszik (2 éves a bátyja), szívesebben olvasok vagy netezek.
2012. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor csináltam a házimunkát amikor aludt, de nagyon jól elvolt a hintájában is, meg persze a járókában amire felszereltük a zenélő forgót(ezt nagyon imádta, akár egy órát is elvolt vele).
2012. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van, h játszószőnyeg, pihenőszék, és mikor alszik akkor is! Segítség sajna nincs, szóval én így oldom meg miden nap!
2012. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én önző módon:) az alvásidőt pihenésre, olvasásra, tornázásra használtam, a házimunkát kitűnően megoldottam a magamra kötött babával:).
2012. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Magamra kötöttem és vittem. Vagy amikor itthon volt a férjem vagy átjött a nagyi, és felügyelte. Ne hagyd egyedül, nem lesz el magában, csak sírni fog.

Vagy amikor alszik, igen.

2012. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!