Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igy megy ma nálatok is?

Igy megy ma nálatok is?

Figyelt kérdés

11,5 hos lányom 10.45 körül elaludt, és még mindig édesen alszik....Általában 2 orát alszik, de most még huzza. Biztos az idő...én meg takaritottam, végeztem mindennel, apa még dolgozik....szoval várok.

Szép Napot Nektek!


2009. júl. 18. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babóm 3 hónapos és idáig csak szopizni kelt fel, eddig végig aludt. És tegnap is. Remélem csak az idő miatt és nincs gond.
2009. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
érdekes nekem is többet aludt délelött na most is alszik vajon mennyit?!HÚÚ én is álmos vagyok. :0
2009. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem visitva üvöltött egész kora délután, aztán bealudt kicsit, aztán megint visitva üvöltött. Amúgy tök normális baba... 3.5 hós fiú. Estére elaludt rendesen, most már alszik azóta.
2009. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Végül 14.30 után ébredt lányom, nincs baja....minden a szokásos módon ment tovább.

Szép Napot!

2009. júl. 21. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!