Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nálatok milyen...

Anyukák! Nálatok milyen sűrűek a babalátogatások? Milyen sűrűn megy a család vagy ti másokhoz?

Figyelt kérdés
Engem már nagyon bosszant,hogy el se jövünk anyósoméktól és már azt kérdezgeti,hogy mikor megyünk!Nagyon erőszakosak úgy érzem megfulladok tőlük.3 hónapos a baba.
2011. ápr. 27. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Anyósomhoz hetente megyünk Ő szinte sose jön ha nem füződik hozzá érdeke. -fénykép nyomtatás-


Anyukám állati messze lakik random jön de havi szinten látogatja az unokáját.

Hozzá nem szoktunk menni de nem hibáztat ezért.

2011. ápr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyámmal-apámmal minden hétköznap talákozom, ott van az üzletük, ahol mi lakunk, anyósomékhoz ált hetente megyünk
2011. ápr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Apukam anyukam naponta jon,anyosomek hetvegente.Mi shova nem megyunk.15hos a gyerek.
2011. ápr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 éves a lányom.Az én szüleim a közelben laknak,és mivel mi panelban,ők kertesben,ezért majdnem minden nap,mikor a férjem dolgozik,elmegyünk.Ott a kicsi kint van a szabadban legalább.Anyósék hetente megyünk.Hozzánk ritkán jönnek.
2011. ápr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi is panelban lakunk, anyumékhoz nagyon sűrűn átjárunk, anyósomék kb 2 hetente jönnek vagy mi megyünk.Nekünk így jó, beszélj férjeddel, alakítsátok ki hogy jó legyen neked is!!
2011. ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 hós babával szinte sose látogatunk senkihez. Anyóséknál most voltunk először húsvétkor, ők olyan 3 hetente néznek felénk (1,5 órányira laknak tőlünk). Anyum nagyjából havonta jön el -- az én szüleim 500 km-re laknak :( --, pár hete voltam hozzájuk a kicsivel először, meg majd nyárra megyünk.
2011. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyu, és dédi öt percre lakik, minden nap megyünk, meg anyu is jön minden nap.Anyósék nem igen jönnek, mi megyünk kb.2 hetente.Sógornőmékkel is 1-2 hetente találkozunk, meg tesómékkal is.Mindig van valami program.
2011. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos, nálunk az én szüleim lelkesen jönnek hetente, a párom családja viszont (sokan vannak) elvárta mindigis, még amikor szopott és kicsi volt, hogy fél napokat elüldögéljünk náluk. Hiába hívtuk őket, akkor azt mondták, hogy egyszerre akarnak jönni, és hát nem tudják összeegyeztetni, mikor lenne jó mindenkinek. Mondjuk el se fértek volna, mert a mi lakásunk kicsi. Én kisbabával csak pár órát voltam hajlandó eltölteni náluk, meg nem szerettem végighurcolni a gyereket a fél rokonságon. Most másvalamin nagyon csúnyán nekünk ugrottak, úgyhogy egy darabig hanyagoljuk a látogatásokat. Egy éves a fiam.
2011. ápr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!