Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már hasfájás lenne 3hetes...

Ez már hasfájás lenne 3hetes babámnál?

Figyelt kérdés
Szegénykém néha nagyon nehezen kakil,pukizik.Szenved,látszik hogy erölködik.Nem sir,csak nyöszörög.Fájhat a hasa?Adjak neki Espumisant ilyenkor?Minden nap van kakis pelus,csak néha nagyon megszenved a kakiért,pukiért.
2012. aug. 3. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 3 hetes. Sajnos nekünk van hasfájásunk, de hidd ez nem nyöszörgés, hanem kínlódós ordítás akár egy órán keresztül is. Sok Espumisant ne adj neki. Én csak este a tápszerrel együtt adok neki 25 cseppet, hogy aludni tudjunk. A védőnő tanácsára pedig halvány kamillataát iszik egy nagyon kevés cukorral minden evés előtt mert, ha nem adok neki olyan kemény a kakija, hogy alig tudja kinyomni. Néha a hőmérőzés is segíthet. szoptatod még vagy tápszeres?
2012. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szopizik.Ő kakil rendesen,csak szegény néha úgy megszenved mire sikerül neki.Úgy sajnálom!Mennyi Espumisant adhatok neki egyszerre+hányszor?
2012. aug. 3. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatóra az van írva, hogy minden kajánál 25 csepp, de szerintem az nem lenne túl jó, hogy a még ki sem alakult bélműködésébe beavatkozzunk, ezért csak este fürcsi után adok neki 25 cseppet, hogy aludni tudjunk. Nálunk a Mecsek baby teától is fájt a hasa, meg a szoptatós teától. Ha azt iszol inkább homeós bogyót vegyél a gyógyszertárban.
2012. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat!Nem iszok semmiféle teát+nagyon figyelek hogy mit eszek.Remélem nem lesz hasfájós.Te babádnál mikor kezdődött a hasfájás?
2012. aug. 3. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. egy hete kezdődött. Pár napig nem aludtunk :D De ez az Espumisan bevált. Ja elfelejtettem simogathatod is a hasát az óramutató járásával megegyezően, meg olvastam, hogy vasalóval átmelegített textilpelust is rakhatsz a pocakjára (persze nem forrót). De van aki a cseresznyemagpárnára esküszik, de van, hogy csak az idő és a türelem segít.
2012. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!