Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdeklőnék, hogy használt-e...

Érdeklőnék, hogy használt-e valaki babájának hasfájásra (3 hónapos ) kapormagolajat? Gripe water-el valamivel jobb lett, de az sajna most hiánycikk, nem tudom beszerezni! Érdekel az adagolás a pici babámnak.

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a biogaia jött be, kombinálva mecsek teával
2012. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Infacol, Biogaia (kicsit jobb lett), Colief (kicsit jobb lett), de csak a Gripe water vált be. Mecsek baby teát meg sem itta.

Gripe water a neten mindig van, aukciós oldalon, Teszvesz, Vatera.

2 hónapos a kisfiunk.

2012. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az infacol nem vált be nekünk, teát nem hajlandó inni, csak szopizik. Amúgy amibe édeskömény van nem jó, már próbáltam, mert még hasfájósabb lett tőle.

A teszvesz, és vatera jó ötlet megnézem. Köszi!

2012. aug. 3. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok, remélem találsz. Nekünk is csak a Gripe water vált be, de a Woodwards márkájú (ez a régebbi típus), nem is értem miért nem lehet kapni, pedig sok babának segített. Mi is 1 üveggel rendeltünk, kipróbálásra, hogy beválik-e, szerencsére a napi 10 órás sírás így lecsökkent napi 2 órára... s rögtön vettünk még 2 üveggel.

Sok sikert!

2012. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gripe water, nekunk is ! Edeskomeny helyett romaikomeny, nekunk nagyon bevalt!
2012. aug. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gripe water nekünk nem vált be, sem az édeskömény tea, a babycalm csepp viszont igen, pedig az is édeskömény tartalmú :)
2012. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!