Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire reménytelen a helyzet...

Mennyire reménytelen a helyzet? Mikorra várható, hogy megszokja a bölcsődét?

Figyelt kérdés
11 hónapos kisfiam a bölcsődei beszoktatás első napjaiban jól elvolt amíg én is ott voltam. Ma maradt 1 órára egyedül. Végig sírt.

2012. aug. 3. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
11 hónapos?Muszáj ilyen korán bölcsibe adnod?(nem kötekedni akarok!)Olyan pici még,biztosan hiányzol neki!
2012. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem ezt kérdezted, de az enyém is 11 hónapos most. Jövőre menne bölcsibe. Most már vigyázhatna rá bébiszitter, de nem marad el. Csak apával kis ideig rajtam kívül.

Nem lehet, hogy most ez egy ilyen korszak náluk?

2012. aug. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Muszáj mennie, nyilván ha másképp is megoldható lenne nem vinném.


Második válaszoló az én kisfiam elvan az apukájával, mamával, a tágabb családdal is. Viszont mostanában kezd kicsit anyásabb lenni, lehet tényleg emiatt nehezebb most velük.

2012. aug. 4. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Szeparációs szorongás?

Segíteni ugyan nem tudok,de remélhetőleg megszokja,csak biztosan furcsa volt neki,hogy nem vagy ott.


Na és azóta változott már a helyzet?

2012. aug. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz az érdeklődést. Napról-napra jobb egy kicsit a helyzet. Persze még van sírdogálás, de néha már eljátszik/elnézelődik nyugodtan.
2012. aug. 7. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!