Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi várható? Csak komoly...

Mi várható? Csak komoly választ kérnék, aki nem ért hozzá ne válaszoljon, hisz így is nehéz a helyzet. Fiaim apját összeomlott keringéssel vitték kórházba, ami azt jelenti, hogy leállt a szíve.

Figyelt kérdés
Mire kiért a mentő, kb.6-8perc, mire újraélesztették, kb. +15perc. Jelenlegi állapota:Semmire nem reagál, lélegeztető gépen van. Semmi jóval nem vígasztalnak. Kérdésem tehát, mi várható? Létezik innen felépülés? Stb
2011. nov. 21. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne innen tájékozódj, hanem a kórházban az orvostól. Látatlanban egy orvos sem tudna segíteni, itt meg amatőrök vannak.
2011. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt már megtettem.Gondoltam azért vannak olyanok,akiknek hasonló átélt tapasztalatuk volt már....a véleményükre vagyok kíváncsi tulajdonképpen,....érted?Azért köszi
2011. nov. 21. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet hogy károsodott az agya a hosszú várakozás+újraélesztés miatt. Nem tudom hogy mennyi idő után pár perc az agy elkezd leépülni.

de persze ettől függetlenül még lehet hogy jobban lesz, de az is lehet hogy nem :(

Az egyik ismerősöm apukája egyik pillanatról másikra kapott szívinfarktust ülve! Mire észrevették addigra halott volt szegény, pedig fiatal volt. de azt nem tudom hogy mennyi idő múlva jöttek rá, de azt tudom, hogy ez nagyon gyorsan történt.

Nem elkeseríteni akarlak, de remény az még mindig van! Végülis a 20 perc az kritikus. Bármi lehet!

Remélem hogy felépül!

2011. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!