Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha hőemelkedése...

Mit tegyek ha hőemelkedése van a babámnak? Kell e egyáltalán más egyebet tennem a lent leírtakon kívül?

Figyelt kérdés
A 8,5 hós kisfiamnak kb. 1 órája éreztem, hogy melegebb a feje, mint szokott lenni. Megmértük a hőmérsékletét és 37,8 fok volt. Kapott rögtön Nurofen szirupot és most alszik. Lehet ez összefüggésben a fogzással? Még nincs fogunk és egy hónapja kb. két nagy púp jelzi a fogínyén a fogacskák eljövetelét. Lehet, hogy a fogzás miatt legyengült immunrendszere miatt megfázott? Érdemes ügyeletre vinni, ha nem megy lejjebb a láza vagy még próbálkozzak hűtőfürdővel, esetleg lázcsillapító kúppal? Nem folyik az orra, nem köhög és semmi más tünetet nem látok rajta. Tudom, hogy ez csak hőemelkedés, de nagyon aggódom!
2009. júl. 18. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen a közérzete? Simán lehet a fogzástól én ügyeletre nem vinném, főként ha más tünete nincs. Én 38 felett szoktam csak adni bármit is. Eddig bevált. 5 és 3 éves gyerkőcök anyukája
2009. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem sír, de olyan kis bágyadt már órák óta. Amúgy nagyon aktív baba, igazi sajtkukac. Viszont kb. 18 óra óta csak üldögélt és rágcsálta a rágókáját.
2009. júl. 18. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az időjárás is betett neki. Hagyd pihenni és majd meglátod. De az, hogy rágott, az is a fogára utal.
2009. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!