Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik pelenka vált be:...

Kinek melyik pelenka vált be: Pampers, Libero, Huggies, egyebek? Létezik, hogy másfél év után mi még mindig csak próbálgatjuk egyiket a másik után?

Figyelt kérdés

A lányomnak annak idején teljesen mindegy volt, milyen pelus, egyiknél sem volt baleset! Eleinte Liberot használtunk, később pedig a Rossmann saját márkását, de az ajándékba kapott Pampers-szel, és az esetenként bababoltban vett noname pelenkával is meg voltam elégedve.

Aztán jött a kisfiam... :) Na ő pont ellenkezőleg: minden típusú pelusból képes ki- és mellé produkálni, újabban naponta 3-szor öltöztetem át. Huggies újszülöttkorban: kifolyt a pisi. Bababoltos pelus: kifolyt a pisi. Libero: nyakig pisis. Pampers: na ez talán-talán, de csakis a zöld csomagos, a sleep és play mintha rajta sem lett volna. Mülleres: háta közepéig kakis, plusz szétbolyholódik a pelenka külseje mászás közben! Lányom szerint azért, mert környezetbarát, még a gyereken lebomlik! :D Most megint Huggies-t vettem, 2 hónaposan nem volt jó, most 18 hónaposan hátha, de nem: oldalt a combjánál a kaki kukucskál, body mosás megint! Lehet, hogy bele kell törődnöm, és a fiam ilyen típus, hogy egyetlen pelenkát sem őrá terveztek?? Egyébként 10 kiló, vaskos combokkal, vékony derékkal, pocak semmi. Ami a combjára jó lenne, annak a tépőzárja elől biztos, hogy kétszer körbeéri...

Már nagyon szerencsétlennek érzem magam, férjem szerint maradjak csak a zöld Tesco pelenkánál, mert eddig azzal volt a legkevesebb baleset, na de lassan többe kerül, mint a Pampers!

Írjatok, ha tudtok tanácsot adni, köszi előre is!


2012. aug. 3. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is össze-vissza próbálgatunk: Pampersszel kezdtük, aztán pár hét Dada, utána újra Pampers, Babylove, Libero, most újra Babylove. Már elmúlt 2 éves, nagyon remélem, hogy hamarosan szobatiszta lesz, és letudhatjuk ezt a kérdést.

A kicsinél meg épp a mosható pelenkázással ismerkedem.

Tanácsot adni nem tudok, előbb-utóbb csak leszoknak a pelusról, és megoldódik a kérdés.

2012. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a müller saját márkása vált be.A 4-es méretben 40db van és 1890ft.
2012. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két fiam van. Az elsőnél először Libero ami nagyon jó a Pampersből nem mindegyik fajta vált be többnyire semelyik sem volt jó, aztán Tesco zöld pelus szerintem ez nagyon jó vagyis én nagyon szeretem, nem folyik ki a pisi egy egész estét kibír ha brutál nagy kakatámadás van azt is jól bírja. Viszont egy fél éve találtam rá a pennymarketes Babytime-ra ugyan olyan jó csak olcsóbb :) a törlőkendőjükkel is megvagyok elégedve.
2012. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk éjszakára a Libero (4-es) vált be másfél évesnél, 12-13 órát is kibír. Nappalra DM-es saját márkás, Mülleres szintén 4-es méretben.

Ami nem jött be: Huggies, abból folyt mindehová, ill. a sárga Pampers hasonlóképpen. Kisebb korban a fehér Pamperst használtuk, de nagyon drága, annyit nem adok érte.

2012. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az Aldis Mylove vált be.Ezzel még nem volt balesetünk.
2012. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lidl-ben kapható Toujours pelus vált be nálunk.
2012. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 alaszka ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltunk mi is az első kislányomnál, aztán próbaképp vettünk a Penny Market-ben egy csomagot, és nagyon bevált. A második babámnál is azt használjuk, csak picibaba korában vettem Liberot, de kb. 3 hónapos kora óta ezt veszem, és még egyszer sem folyt ki belőle, se kaki, se pisi. Picit olyan kemény első tapintásra, de a babán megpuhul, és nem kényelmetlen neki.
2012. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A bugyipelenkát nem próbáltátok még?

Mióta kipróbáltuk, én már csak olyat veszek.

Libero Up&Go. Drágább, mint a sima, de szerintem annyival jobb is.

2012. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
csak liberot használunk. Éjjel simát nappal up&go-t
2012. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mind hasznos volt!
2012. aug. 4. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!