Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Letezik olyan ujszülött, aki...

Letezik olyan ujszülött, aki nem hasfajos?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 11:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem a nagyobb gyerek nem volt..

A kicsi is csak eleinte.

2012. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én kisfiam sem volt egyáltalán hasfájós, most már 15 hónapos
2012. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
igen :) az én babám sem, kilenc hónap alatt nem is vettem észre talán egyszer hogy mintha a hasa fájna, de az se volt biztos
2012. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az én fiam se volt hasfájós. 1-2-szer volt ordítás, de gyorsan rájöttünk, hogy rosszul büfiztetjük. A büfik megfelelő távozásával minden gondja megszűnt.

Most már 16 hónapos és vaspocakja van.

2012. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapos a babám,és nem hasfájós(kop-kop.)Néha sír,de csak pár percet.Könnyen büfizik,és szorulása sincs.
2012. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapos lesz a második lányom,és nem fáj a hasa,csak eszik,alszik,na meg persze mostmár nézelődik ezerrel. Az első lányommal nagyon megszenvedtünk,egész nap csak sírt.
2012. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3 gyerek de egyik sem volt az :-)
2012. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem hasfájós, ma már másfél éves még sosem volt semmi probléma vele (szerencsére semmilyen tekintetben).
2012. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 éves és soha életébe nem fájt még a hasa szerencsére.Picinek sem
2012. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A nagyobbikom nem volt hasfájós, a kicsi is csak azért, mert rengeteget evett, de nem volt vészes, abban nyilvánult meg, hogy délután, este fele már nyűgös volt, huzigálta a lábát, de nem is sírt soha, úgyhogy őt sem nevezném kimondottan hasfájósnak.
2012. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!