Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti kislányotok mekkora...

A ti kislányotok mekkora volt, amikor elkezdődött az "apamániás" korszaka? És meddig tartott?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam valahol, 9 hónaposan kezdik felismerni a kislányok Apában az ellenkező nemet, és kezdenek különösen vonzódni hozzájuk. Persze, ez egyénileg különböző lehet. Enyém 10 hós múlt, alapból nagyon anyás-bújós, de pár napja észlelem nála, h Apához elkezdett különösen ragszkodni, állandóan figyelemmel kíséri, mosolyog neki, nyüszög, ha elmenni látja. Ez már az?

2012. aug. 4. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, jobb esetbe élete végéig.
2012. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:-DD
2012. aug. 4. 13:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Én kislányom most szeptemberben lesz 2éves. Kb fél éve van, hogy Apa hol van? Mikor jön? Ha érkezik, akkor elé szalad. Együtt játszanak, tévéznek, vacsiznak. Van mikor én nem is vagyok jó neki :)

Remélem én is, hogy élete végig jó viszonyban lesz Aával :)

2012. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát,ez nálunk még a pociban elkezdődött.Csak Apára mozdult meg,csak Apának ficánkolt.Aztán megszületett és amikor találkoztak,Apa meg megpuszilta,a kis huligán már akkor is kellette magát az apjának még a kis fejét,tartotta,kinyomta,hogy erősebben a nóziját puszilja,ezt meg is örökítettük :)).Aztán nődögélt és Apa,az mindig is jobb volt vele na,bárhogy is..Most már 2 lesz szeptemberben,hát a délután nem a játszóról szól,hanem Apa elé megyünk az állomásra,és türelmetlenül várjuk,aztán,csak Apával vacsizunk,és nagyon gyorsan pancsizunk(ici pici kádunk van,nem férnek el ketten benne),aztán meg nagyot hancúroznak az ágyon,megmaszirozzák egymást stb.Reggel meg muszáj puszilkozzanak.

Szinte születésétől kiszúrta az ellenkező nem képviselőit,mindig is mosolygósabb volt a férfiak felé.

Szerintem egy életen át ez már így marad,hogy Apa,a hős!!!,nélküle nem forog a Föld.

2012. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
első perctől. ma már ott tartunk h iszonyat féltékeny,ha átüölel a férjem úgy néz rám!!! jjujjj! és meg is jegyzi: anya,apa az ENYÉM! most 3 éves
2012. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Enyém 11 hónapos. Még inkább hozzám ragaszkodik, amit apa meg is szokott jegyezni. Én meg azzal vigasztalom, hogy na majd eljön az ő ideje, nem is olyan lassan, akkor én már nem fogok számítani és éveken (!!!) át ő lesz az isten. Nem tudom, én ezt hogy fogom elviselni...
2012. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 éves a lányom és APA a minden. Kb, 2 éves korában kezdődött.
2012. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem csecsemő koromban kezdődött amint észrevettem az ellenkező neműséget, és 6 éves koromig tartott... Na aggódj, ő lány, tudja, hogy kihez kell menni hízelegni, hogy megkapjon mindent, ezzel be vagyunk programozva szerintem.:D De tisztában van vele, hogy te vagy az anyuci aki mindig ott van és akármilyen helyzetben segít! :)
2012. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kb 1 éves kora óta,de jobban csak 2,5 évesen lett "apamániás".Most 4 éves,nagy ám a szerelem köztük,néha rosszul is esik mert úgy érzem az apját jobban szereti.Az egyik válaszoló írta,hogy a kislány a azt mondja,hogy apa az ővé.Nálunk is hasonló a helyzet,még nem vagyunk házasok,most tervezzük.Erre a kislányunk megszólalt,hogy apa nem téged vesz ám feleségül,hanem engem :D
2012. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

igen, utolsó, olvastam erről is, összefügg nyilván a nemi identitás érésével, szóval teljesen normális, sőt, kívülállónak nagyon aranyos is lehet... saját kicsi lányod (akit ugye mindennél, még Apánál is előrébb helyeztél) szájából ilyet hallani akkor is rosszul esik, ha nem veszed komolyan.

én pl. arra emlékszem, h bár ilyeneket nem mondtam, előttem anyám és apám nem ölelhette-puszilhatta meg egymást, olyan féltékeny voltam.

nálunk azóta ez elmúlt, de csírájában többször visszajött, főleg hétvégéken, mikor Apát többet látja.

2012. aug. 23. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!