Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok nekem babakocsit...

Tudnátok nekem babakocsit ajánlani max: 30. 000 ezerig?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudnátok nekem olyan babakocsit ajánlani amihez tartozik sportrész, mózes és hordozó is. Használtan szeretnék venni de olcsón. Én a Titi Triton-ra vagy a Pierre Cardin Ps682-re gondoltam eddig. Mert volt már hogy láttam a neten 30.000-ért. Vélemény, vagy tapasztalat esetleg?
2012. aug. 4. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

hÁT Sportrész+mózes+ még hordi is annak kevés az esélye 30 ezerért szerintem, de ne legyen igazam. Egyébként Titi tritonunk volt az egy borzalom...nehéz a váza nagyon, a sportrésze olyan keskeny -szűk hogy abba egy átlagos másfél éves pl. nem nagyon fér bele főleg téli ruciban, és rossz terepre sem az igazi mert merev kemény a váza semmi rugózása, pattog a kövön, úthibákon.

A pierre cardin az akkor már jobb kocsi.

2012. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor a Titi Triton kilőve :):) Ugyanis bkv-zás is sürün lessz, alacsony is vagyok.. ugyhg nehéz kocsi nem jó :)
2012. aug. 4. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ez van: [link]

Igaz nem ilyen színű, mert tavaly vettük 25 ért. Nincs hozzá mózes, viszont nekünk nyári babánk van, nem tartottam fontosnak és nem is kellett. Mi sokat jártunk autóval, ezért szinte alig használtuk. Vízszintesig dönthető. Nagyon könnyű, ami jó volt a télen mikor buszoztunk. Egyetlen egy hátránya van, hogy ha azt szeretnéd hogy a baba feléd legyen, nem tudod tolni csak ha aprókat lépsz, mert állandóan belerúgsz a kerékbe. Én így nem tudom használni. :( De pl anyum tudta így is tolni. Már kétszer mostam a huzatát jól bírja. Én nem akartam soha 100 ezreket adni egy kocsiért, főleg hogy alig használtuk ki. De új. Esetleg akkor vennék minőségibb kocsit, ha használtan jó árban lenne, de használtan is elég drágák. Amúgy meg barátnőm 2008-ban vett több, mint 70 -ért, és 3-szor vitte vissza a boltba, mert leszakadt az alja. Egy év után meg vett egy másikat. :(

Örülök ha tudtam segíteni.

2012. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk PC Ps682 van. Nagyon szeretem. Viszont tényleg ki kell fogni, hogy 30ezerért kapj használtan. Nekem a bababoltban mondták, ha elakarom adni, akkor ne is hirdessem, mert megveszik 45ezerért.
2012. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!