Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnyű sport babakocsit...

Könnyű sport babakocsit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
pl mint a baby luxe rimini

2012. júl. 30. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Eurocart Lira3, Espiro magic 3 ill. 4.

Ezek könnyűek, kicsire össze lehet csukni. Van még néhány ami könnyű de a fentieket ismerem, használom.

2012. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a baby luxe rimini van, én szeretem. Te nem?
2012. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a három kerekűek nem tetszenek a másiknak meg nem túl kicsi a kereke?De nekem nagyon tetszik a baby luxe rimini ezt néztem ki igazán csak még nézegetek hogy milyenek vannak!!!kedves 2 dik leírnád a véleményed a babakocsiról?
2012. júl. 30. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyű kocsi, kicsire csukható. babám szereti

Ha ül benne, akkor a kupola szinte teljesen előre húzható,véd a széltől, viszont fekve nem, csak ha kicsatolod, akkor viszont a feje fölött nincs (de ez igy olyan mint egy kupola nélküli kocsi)

Ami nem tetszik benne:

- nem fordítható a tolásirány

-lábtartó nem emelhető

- ha fekszik benne ababa, akkor a kosárba szinte semmit nem lehet beletenni, mert csak hátulról "nyílik"


Én falun használom, nagyon könnyű tolni, már voltam vele erdőben is, simán toltam


Tömegközkedésre is alkalmas


2-es voltam

2012. aug. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

újra 2-es vagyok.

az augusztusi anyák lapja magazinban van a baby luxe babakocsik vásárlásához -7000 Ft engedményes kupon a brendonban. Szerintem ez nagyon jó

2012. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kedve 2 -es lemérnéd a kereke átmérőjét?!!
2012. aug. 29. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!