Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes korig lehet igény...

Hány hetes korig lehet igény szerint adni a tápszert a babának?

Figyelt kérdés
Mikortól kell kialakítani egy kötött 3-4 órás etetést?
2012. aug. 4. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell átállni az időre etetésre, tápszeres babát is ugyanúgy lehet igény szerint etetni végig.
2012. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell napirendre állni, akkor adj neki amikor kéri!
2012. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy offolok!De mostmár ez a nézet? hogy tápszerezés is mehet igény szerint? Én másfél évvel ezelőtt szültem és a védőnő ha tehette volna ott állt volna mellettem fegyverrel nehogy a 3 óra letelte előtt enni merjek adni neki..
2012. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy azért a tápszerrel jó ha az ember megvárja, hogy elteljen néhány óra...természetesen nem arról van szó, hogy 2:43 percnél üvölt a gyerek és nem adok neki kaját,de azért egy igény szerint szoptatott baba van, hogy óránként eszik!A tápszer adott összetételű,míg az anyatej nem, lehet néha hígabb,lehet töményebb,ezért mondják, hogy akkor adjuk mikor a pici kéri.Viszont a tápszer mindig fix és nehezebben emészti a baba...
2012. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a tápszer tényleg állandó összetételű, tehát jobban telíti a babát. Viszont ebből az is következik, hogy a baba nem fog enni kérni, amíg nem lesz újra éhes, így egy tápszeres baba nem éhezik meg óránként, tehát nem is kap óránként. De ha hamarabb enni kapna, akkor pedig kevesebbet eszik, nem kell tömni. Ez is a baba igényeihez való alkalmazkodás. Egy tápszeres kicsi sem pontban 3 óránként lesz éhes, ahogy egy anyatejes sem, de egy felnőtt sem :)
2012. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!