Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 3 hónapos, igény...

Kislányom 3 hónapos, igény szerint szoptatom, illetve teszem cicire, de ettől függetlenül estére így sem lesz több tej és tápszert kell adnom neki. Hogy csináltátok, hogy estére is maradt elég tejetek? Fejni nem tudok, mert csak cseppek jönnek max.

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hogy nem az esti etetésnél adsz tápszert, hanem mondjuk du!Így este megkaphatja a cicit.Én homeopátiás bogyót szedtem mikor kezdett apadni a tejem, és szépen visszaállította.2 évig cicizett utána a lányom!
2009. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is a homeós bogyó vált, be énis így voltam, próbáld ki nem nagy összeg! remélem sikerül, minden jót!!
2009. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zsöff85 ***** válasza:
Miből gondolod, hogy este nincs elég tej? Ha egész nap elég nehogy már pint este legyen kevés, ennek nem sok értelme van. Cserélgesd a ciciket amíg jól nem lakik, mert a tej szopi közben termelődik.
2019. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!