Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerek illetve baba meztelenül...

Gyerek illetve baba meztelenül kontra fürdőruciban a strandon?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről. Nekem személy szerint az a normális ha a gyerek is fürdőruhában van a strandon, persze elég egy kis fürdőbugyogó is. Szerintem tök ciki, persze a szülőre nézve, hogy főleg egy 2-3 éves fiúcskának ott fityeg a kukaca, mert a szülő nem képes ráadni egy bugyogót. Kíváncsi vagyok az ellenvéleményekre is!
2012. aug. 6. 13:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Ebből vita lesz. De nálunk vízben fürdőpelus, ha kijön rendes pelus.
2012. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Vizbe fürdőpelus, rá úszógatya. Ha szabadban vagyunk, akkor kis gatyóra cserélem, ha fedett helyen, akkor sima pelust kap.
2012. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

Én is a fürdőrucira,pelusra szavazok,bár engem nem zavar ha más gyereke pucéran van de a sajátomra mindig adok valamit.

Már csak azért is mert annyi beteg ember van,ki tudja h az éppen mellettem ülő pali mondjuk nem egy pedofil.

2012. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Míg kicsi volt fürdőpelusban volt, most már fürdőruhát adtam rá.

Én azért nem hagyom a lányomat meztelenül, mert nem tudom melyik bokorban bújik meg egy hülye pedofil állat. Lehet kicsi ennek a valószínűsége, de akkor is...

Amúgy engem nem zavar ha meztelen egy baba, pont nem érdekel ki, mit tart jónak. Bocsi, de más gyereke és szokása soha nem érdekelt.

2012. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%

Nekem is csak saját vélemény:

Egyrészt csak szobatiszta kortól illik (szabad?) strandra, medencébe vinni gyerkőcöt.

Másrészt ebben a korban már nem baj, ha megtanulja, mit rejtsen el idegenek előtt.

Harmadrészt nem csak illem, hanem némi higiéniai célja is van a fürdőrucinak.

2012. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

Úszópelus, szobatiszta kortól fürdőnadrág/fürdőruha. Nem elsősorban azért, hogy ne fityegjen a kukaca, hanem higiéniai okokból.

Múlt héten a Velencei-tónál voltunk, és megdöbbentően sok kisgyereket láttunk teljesen meztelenül fürdeni, homokozni. Ez azért elég veszélyes, főleg egy kislánynál.

2012. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Én is úgy gondolom, hogy egy alsó a minimum. Egyrészt senki ne bámulja a meztelen gyerekemet (sok ugyebár az eszelős), másrészt én nem tartom ízlésesnek a pucér gyerekeket mindenki szeme láttára. Ez az én véleményem.
2012. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Az én fiam két éves. Múlt héten voltunk strandolni először, én adtam rá fürdőnadrágot. Szerencsére már szobatiszta, de ha nem az lenne, akkor kapott volna úszópelust, én semmiképp nem szeretném közszemlére tenni a pucuját. A Velencei tónál voltunk, ahogy láttam a kicsik többségén volt valami, ami eltakarta a szemérmüket, és én ezt helyesnek tartom. Nem értek egyet azzal sem, ha valaki azt hozza fel, hogy vizes ruhában megfázik a gyerek. Mi két fürdőnadrágot vettünk a legénykének, hogy mindig legyen neki száraz, nem egy veszett összeg, mert 600 Ft volt darabja, meg vittem neki kis alsót is, hogy ha nincs a vízben, akkor abban legyen, az még belefér.
2012. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

Két pici gyerekem van, strandon, de még a kertben is mindig van rajtuk bugyi. Utálom, ha ilyen pici gyerekek pucérkodnak, egyrészt ne üljön pucéron a fűben, másrészt ki tudja ki a fene bámulja meg, sose tudhatod, hol vannak a perverz alakok.

Azt is utálom, ha valaki pucér képet rak fel a gyerekéről a fb-ra vagy iwiw-re, hát az ott valóságos kánaán egy perverznek.

Itthon a lakásban a 4 fal között lehetnek pucéron a gyerekeim, máshol nem.


És teljesen hülyének nézem azt, aki szerint ez normális.

2012. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, teljesen egyetértek veled!
2012. aug. 6. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!