Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyes meletti munka kontra...

Gyes meletti munka kontra baba? Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Hó végén lejár a gyedem, 2 éves lesz a lányom, most lehet hogy lenne egy nagyon tuti munka, számomra ideális, de nem tudom vállaljam-e vagy ne!!!

Nagyon jó lenne még a lányommal itthon lenni egy évet, de ilyen munkalehetőségem semlesz soha, a jelenlegi munkahelyemen 12 órázni kell meg északázni, nincs ünnep, meg semmi (benzinkút). Szóval nem éppen ideális, de 3 éves kora után ugyis kell vmit dolgoznom és csak az lenne. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Aki dolgozik gyes mellett hogy bírja?

Pénzkérdésben is jó lenne a munka, de mondjuk ha még maradnék 3 éves koráig itthon akkor is meglennénk, ha lemondunk szinte mindenről.


2012. febr. 3. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen mennék!
2012. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na igen, az én dilemmám is hasonló.

Pár napja hívtak, h továbbképzésre küldenének, aztán bele a mély vízbe 8 órában, vagy maradok hol vagyok, gyes+6óra, és az irodából ki nem teszem a lábam.

Még rágom ugyan a témát, de azt hiszem nagyon hajlok a képzés utáni + órára.

A józan ész ezt diktálja, a + pénz nagyon jól jön.

DE a szívem szakad meg, h a gyerekeimtől veszem el azt az időt.

2012. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennék dolgozni. Ha adódik egy igazán jó lehetőség, akkor azt szerintem nem szabad elszalasztani.
2012. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen mennék dolgozni. Én dolgozom gyes mellett, és mindenki nagyon jól viseli, a gyerek is és én is.


Nagyon szeret bölcsiben lenni, és amikor együtt vagyunk, akkor csak rá tudok figyelni. Leköti a többi gyerek, és az, hogy neki ott a dolgozója, és nagyon büszke rá, hogy anya is, apa is, és ő is megy reggel a dolgozóba:)


Szerintem teljesen normális, ha 2 évesen közösségbe kerül. Ártani biztosan nem fog neki:)

2012. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!