Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15-ös babacipő mekkora babával...

15-ös babacipő mekkora babával való?

Figyelt kérdés
Ennél kisebb számozású babacipő nem találok. 0-3 hósnak szeretnék netről rendelni, nem tudom, hogy ez a 15-ös mekkora. :)

2012. aug. 5. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán ez segít egy kicsit:

[link]


De azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy minden babának, gyereknek másként nő a lába. A fiam még 1 éves sem volt, de már 19-es cipő kellett neki. Most 22 hónapos és 25-ös lába van, amit ha megnézel a mérettáblázatban egy 3 éves gyerekének felel meg.

Úgyhogy belinkeltem neked egy másik oldalt, ahol talphossz szerint tudsz válogatni, hogy mekkora cipő kell:

[link]

2012. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

minek egy 3 hónaposnak cípő? többet árt mint használ.

Egyébként ez nem lehet megmondani. Fiam 15 hós most nvi ki a 23as cipőjét.

2012. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez csak kocsicipő, vagyis teljesen puha a talpa, mindene. Csak decemberben fog megszületni a kislányom, néztem a neten ma egy kicsi cipőt, meleg, puha, kicsi csizma, de nincs talpa, csak, hogy melegítse a lábát, ha esetleg elmegyünk valahova. Aranyosan nézett ki, nem keménytalpú cipőre gondoltam.
2012. aug. 5. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy is betakarod meg bundazsák lesz rajta, nem fog kelleni még cipő is.
2012. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De én szeretnék neki venni, köszönöm el tudom dönteni, nem ez volt a kérdésem, hogy véleményt kérjek.

Ha úgy látom, és szükség lesz rá, nem árt a lábának, mert olyan puha, akkor rá fogom adni.

2012. aug. 5. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!