Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normolyt por mennyi idő után...

Normolyt por mennyi idő után használ? Kisfiam 5 napja hasmenéses, ma reggel óta kapja a port, másfél tasaknál tartunk. Egyre hígabb a széklete.

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kisfiad? Hány széklete van?

Az én kisfiam nem ezt kapta, de kellett 1 hét mire rendbe jött.

2012. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A normolit nem fogja megállítani a hasmenést, alapvetően a folyadékveszteség mérséklésére, és ásványi anyag pótlásra van, infúzió helyett, de ha elolvasod a betegtájékoztatót, te is láthatod. Hasfogónak a smecta port javaslom, és nekünk nagyon bevált a normix nevű antibiotikum. Ez egy új szer, nem szívódik fel a bélből, hanem helyileg fejti ki a hatását. Sok orvos sem ismeri még. Kérd hogy írják fel. 2 nap alatt rendbe tett engem és a lányomat is, pedig konkrétan megmondva befostam, úgy ment a hasam. Élmény volt.
2012. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Mi is pont most gyógyultunk ki ebből!Nekem még rosszabb lett a Normolyttól így Normaflort adtam a lányomnak és az orvos az Espumisan javasolta a szelek hajtására.Azt mondta,hogy olyan fekete teát ígyon mint mi és nem baj ha nem eszik,csak igyon eleget.Bevált!Azóta minden rendben!
2012. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Smecta port is iszik a fiam (tegnap 1 és ma majd 2 tasak), de az orvos azt mondta, a Normolyt igenis mérsékelheti a hasmenést, miközben pótolja a hiányzó ásványi sókat. Szerencsére igaza lett, ma reggelre sokkal jobban van, a széklete is összeállt. Alig eszik, de jó a kedve.
2012. aug. 7. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!