Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
anyósom tagja egy cégnek hát ez ilyen ügynökös dolog. mindennap cseszegeti a páromat, hogy csináljuk mi is de nem szeretnénk és nem fogadja el jön mindennap hogy jaj kisfiam tudom hogy te akarod meg neked melettem kell dolgozni. 5 hós a kisfiunk es mindig mondja hogy adjam neki a termékeket közben meg ő maga mondja hogy 2 éves kortol lehet csak adni.
2012. aug. 7. 06:32
 1/9 anonim válasza:

Ez ilyen MLM?


Én lehet rossz tanácsot fogok adni!


Azt tenném a helyedben, hogy a párod háta mögött, akár telefonon beszélnék az anyóssal, megmondanám, hogy nagyon kellemetlennek érzitek, hogy újra meg újra el akarja adni a terméket, sokat dolgoztok és szeretnétek ha béke és nyugalom lenne és ez nagyon zavar, hogy megpróbálja eladni.


Ha ez nem jön be, akkor lehet mondani, hogy nem fogjátok megvenni a terméket, és így fogalmaznék: "biztosan nem lesz rá szükség, de hogy a továbbiakban elkerüljük a kellemetlenséget egyezzünk meg abban, hogy a következő alkalommal rögzítésre kerül amit mond és kénytelenek leszünk valamilyen jogi utat használva megoldani, hogy nyugalmat teremthessünk a családnak. "


Lehet ezután nem állna szóba veletek... :D nem tudom...

2012. aug. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen MLM cég hiáb mondunm bármit nem érti meg még egy előadást ismeghalgattunk hátha utánna abbahagyja de nem. a legidegesitobb az egészben hogy mondja hogy milyen jol lehet keresni vele kozben ő meg hitelből él. meg mondja hogy csak 13ezret kell befizetni hát nekünk ez érvágAs lenne
2012. aug. 7. 07:02
 3/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedből azt látom, hogy a párodat szeretné beszervezni nagyon ráadásul az ő anyja tehát neki kell határozattan megmonani az anyjának, hogy nem kértek a hülyeségéből. Akár azon az áron is, hogy egy időre mosolyszünet lesz köztük. J
2012. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk elég visszataszító, hogy így próbálja rátok erőltetni a dolgot.

Viszont az igaz, hogy halálra lehet keresni magad vele, és nem kell megszakadnod a munkában, ráadásul még élvezheted is azt, amit csinálsz. Nem feltétlen jelenti az MLM azt, hogy ügynökösködnöd kell, el kell adnod valamit. Egy jó MLM céghez kell bekerülnötök, és anyagiakban soha többet nem lesz gondotok.

2012. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
bocsi elirtam nem 13hanem130ezret kEne befizetni értrm èn hogy halálra keresed magad de nincs 130 ezrünk hirtelen
2012. aug. 7. 13:11
 6/9 anonim válasza:
12:36: neeem, csak az keres vele aki a piramis csucsan all, aki az aljara kerul azt viszont bazinagy adossagokba taszitjak. Nem vagyok benne biztos, hogy az mlm legalis egyebkent...
2012. aug. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os! Deeeee!!! Én is foglalkozom vele, és hidd el, hogy anélkül, hogy mások pénzére hajtanál, sok pénzt tudsz keresni! Egyébként nem mindegyik MLM épül piramis-elvre!!!
2012. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok: Egyébként teljesen legális!
2012. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! 7. vagyok. Nem tudom, hogy mivel foglalkozik az anyósod, ilyenről még nem hallottam, hogy befizetsz ennyi pénzt, és nem kapsz érte semmit. Inkább ne foglalkozz vele, nekem nem tetszik a dolog, pláne azért, mert én megtapasztaltam már az MLM pozitív oldalát is, és magam fejlesztésén (könyv, CD, előadások) kívül semmi másra nem kellett pénzt kiadnom, de még ezek sem kötelezők.
2012. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!