Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tarthat tart álltalában...

Meddig tarthat tart álltalában a legnehezebb időszak picibabával?

Figyelt kérdés
3 hetesek leszünk csütörtökön
2012. aug. 7. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem elsőnél kb 3 hónap, 2.nál több,mert a nagy miatt nagyon nehéz volt. (tél,betegségek oviból..)
2012. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nekem nehezebb most a 2 évesemmel, mint a 7 hetes babával... De amire gondolom te vagy kiváncsi, az nálunk is az első 3 hónap volt a lányommal, utána másfél éves koráig mindig nagyon szuper volt! ;) Utána meg jön a dackorszak! :S
2012. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2,5 éves a fiam, az elmúlt egy év ezerszer nehezebb mint az első hónapok :D

komolyan, mr volt olyan, hogy tehetetlenségembe lefejeltem az asztalt, mikor pici volt max sírtam mert nem tudtam neki segíteni... vagy az álmossgtól, de igencsak eltörpül ez a dackorszak mellett ;)

2012. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elején 3 hónapig van a kaki, büfi evés gond, aztán ugyanezzek a fogzással megdulázva, 5 hónapos kortól a mozgásfejlődés, 8 hónapos kortól az állandó nyomonkövetés mit pakol ki-be-le-rá-el. most 11 és épp a mánia hogy éjjel nem alszik.

Nekem még mindig tart a legnehezebb időszak! De közben iszonyatosan élvezem és 10 perc alatt minden fáradság el van felejtve! :)

Jó babázást és kitartást!

2012. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó én úgy irigyellek. Szerintem is hozzáállás kérdése. Van aki jobban bírja, de sajnos én nem ezek közé tartozom, pedig szeretnék... (5 hós baba anyukája)
2012. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első 2,5-3 hónap szőrnyű volt. nem csak ő de én is sokat sírtam. Most 9 hónapos és minden szuper, na jó vannak jobb és rosszabb napok, de imádom. Hogy később milyen lesz, hááááááát remélem sokkal rosszabb nem:)))Kitartást!!!!
2012. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első 6 hét nagyon nehéz volt. Besárgult és aluszékony volt a fiam, 2 óránként 1 órát szoptattam, azt hittem, sosem fogok egy óránál többet aludni...

Aztán szépen alakultak a dolgok, most 4 hónaposak vagyunk és a nappali alvással küszködünk.

De gondolom, ez is megoldódik egyszer, és jön majd valami más a helyébe. :)

2012. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!