Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak arra a kérdésre...

Miért csak arra a kérdésre válaszoltok amit ki lehet cikizni?

Figyelt kérdés
Feltettem 1 kérdést a vitaminhiányról de le se sz..ja senki. Viszont mikor az abortuszról kérdeztem el lettem küldve a piba. Miért van ez?
2009. júl. 20. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert sok negativ ember van.
2009. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi volt a vitaminhiányos kérdésed?
2009. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én pl azért nem válaszolnék a vitaminhiányos kérdésedre (egyébként én nem olvastam azt), mert nem értek hozzá, hülyeséget meg véletlenül sem akarok írni. Az abortusszal kapcsolatban egyébként uez a helyzet.

És sokan imádnak pontozni, mindegy, hogy mit... Ez ellen nem nagyon lehet mit tenni, sajna.

Ja, és ha már itt tartunk, én meg azon tudok kiborulni, hogy vki megkérdezi, hogy pl. Mari v. Bözsi legyen a gyereke, és ez egyik ezt, a másik azt javasolja...hát azon mit lehet lepontozni???????

2009. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én általában korrekt válaszokat szoktam itt kapni a kérdéseimre, szerintem neked is csak pont nem volt szerencséd. A vitamin hiányról én sem tudok semmit, úgyhogy nem tudok hozzászólni :(
2009. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
aha,emlékszem a kérdésedre,sokat agyaltam rajta,de mivel hülyeséget nem akartam irni,ezért nem írtam semmit.Azzal meg hogy kérdezz rá a védőnődnél,azzal nem vagy előbre.olyan jellegű volt a kérdésed ami már nagyon szakmai.egyébként én is kérdeztem a minap a babák fogoreflexéről a labaknál,de ez is túl nagy kérdésnek bizonyult.gondoltam hogy ez lesz,de már utána is néztem
2009. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt többnyire tapasztalati válaszokat lehet kapni, tehát nem szakmait. Vagy legalábbis gondolom, h kevés a szakmai hozzáértő a válaszadók között.

Tehát valószínű, azért nem válaszoltak a kérdésedre, mert ilyennel még nem találkoztak. Nem láttam a kérdésedet, de én sem tudtam volna rá okosságot mondani, hülyeséget meg minek.

Én egyébként többnyire hasznos infokat kaptam a feltett kérdéseimre, elvétve volt használhatatlan.

A pontozással meg szerintem ne foglalkozz, abszolút nem reális.

Minden jót!

2009. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az volt a kérdésem hogy mik a vitaminhiány jelei egy babánál és hogyan állapítsam meg hogy elég vitamin jut e a szervezetébe.?
2009. júl. 20. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!