Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Golden Retrieve! (2 kérdésre...

A Golden Retrieve! (2 kérdésre válaszoltok)?

Figyelt kérdés

1. A Golden Könnyen tanítható?

2. Tenyésztőtöl kb. mennibe kerül?


Válaszokat előre is köszi :D


2011. aug. 29. 09:19
 1/8 anonim válasza:

Nagyon könnyen tanítható, okos kutya! :)

A másodikra sajnos nem tudok válaszolni.

2011. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
80ezertől felfelé... Én valahol azt hallottam, hogy nem túl okosak, de nem tudom hogy hol, így ez a forrás nem túl megbízható :D
2011. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon okos kutya, nekem is az van. Ezt a fajtát tanítják be vakvezető kutyának is. Nagyon nyugodt, barátságos kutya. Mi 3 éve 45.000-ért vettük, teljesen fajtiszta törzskönyvezett.
2011. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha tudok valamiben segíteni a kutya terén, akkor szívesen megteszem. :)
2011. aug. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A golden retrierek nagyon okos kutya mivel mentőkutyának is alkalmazzák őket nem hiszem hogy nagyon drága lenne amúgy ha el tudjátok adni a kutyákat akkor mindenképpen visszajön.azt mondom egy próbát megér.
2011. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az utolsónak és hátulról a harmadiknak: nem a goldeneket hanem a labradorokat szokták vakvezetőnek/mentőkutyának tanítani. de ha már itt járunk:a retriverekről tudni kell: mostanában igen gyenge az idegzetük,agresszívabbak...stb.

a túltenyésztés miatt.amint megjelentek ezek a fajták magyarországon mindenki "tenyésztette" őket.tehát ha ilyen kutyát akarsz és nem szeretnél rizikót válassz "ritkább" fajtát :)



a kérdésedre: igen ami még az ősekre visszavezethető vérvonalú az nem buta kutya de nem a legokosabb:( (az első legokosabb a border collie,aztán az uszkár...)

2011. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11:23-as vagyok hát 25 ezertől (egy nem a pénzért tenyésztő ember) kb 60-70 ezerig megy általában az áruk
2011. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó előttinek üzenném, hogy a goldeneket is viszik ilyen helyekre, mert okos kutyák. Az én kutyám törzskönyvezett. Az apja sokat volt versenyen, de a tenyésztője eladta, és vakvezető kutya lett belőle. Az anyja pedig a mai napig a Miskolci megyei kórházba beteglátogató kutya...A nővérem is hasonló sorsot szánt a miénknek, de végül is úgy alakult, hogy házi kedvenc lett.
2011. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!