Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kisfiamnak tegnap...

2 hónapos kisfiamnak tegnap volt a nyelvfék felvágása és nem tudom, hogy amit látok normális-e? Ha a Ti babátoknak volt ilyen légy szíves mondjátok már el milyennek kell lennie?

Figyelt kérdés

Két oldalt sebes,ez normális?

Milyen gyorsan gyógyul?



2012. aug. 8. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt ilyen problémánk..

De ne haragudj, de meg kell kérdeznem, hogy ott ahol csinálták ezt ott nem világosítottak fel?Vagy a védőnőt vagy a gyerekorvost nem tudod felhívni?

Én nem itt kezdeném az informálódást...Főleg ilyen komoly ügyben..sztem ritka itt az orvos!

De tényleg bocsi...

2012. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
elsönek igaza van!!!!
2012. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én sem itt kezdtem...nemrég beszéltem a védőnővel de látatlanba ő sem tudja és most nem tud eljönni.A szájsebészeten csinálták,azt nem mondták hogy mit fogok látni,csak hogy meddig vérezhet...stb.Lehet hogy tök normális amit látok és az éjszakát is átaludta.

Csak aggódok,egy tapasztalt Doki csinálta...csak nincs baj.Az az igazság hogy én vagyok kissé túlaggódó.

Szopizik is rendesen..nagy baj gondolom nincsen.

Csak nem erre számítottam,de végül is még nem láttam ilyet.

2012. aug. 8. 14:33
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem hátha vki megnyugtat..elhihetitek hogy nem itt várok orvosi megnyugtatást...csak sorstársakat kerestem,mert Anya vagyok és akkor is aggódok mikor nem lenn muszáj...
2012. aug. 8. 14:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár az én fiamnak nem volt sebes, ettől még lehet teljesen normális. Neki 4 hetesen vágták fel, 2 csepp vér volt, aztán semmi.

Nyugodj meg, lássa orvos, és meg fogsz nyugodni!

2012. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekünk több vér volt mint 2csepp,lehet hogy több hajszálér futott benne?!Az sem igaz hogy nem fáj nekik,az én kisfiam sokkal jobban sírt a vágáskor,mint amég csak előkészültek és le volt már fogva.Lidokaint sem fújtak be neki!Te kisfiadnak érzéstelenítették?Holnap el is viszem a háziorvoshoz megnyugtatásképpen hogy ránézzen rendben van-e!

Köszönöm!Szép estét neked!:-)

2012. aug. 8. 21:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Találtam neked egy fórumot ezzel kapcsolatban, hátha hasznos információt kapsz innen is!


[link]

2012. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Végig olvastam,tényleg hasznos volt,pedig sok hasonló oldalt olvastam,de ez sokatmondó volt...Köszi,reggelre rozsdaszínű nyálfoltos lett a kis lepedőnk...szerintem nem tud beszáradni a seb rendesen,mert szopik és folyamatosan felázik..vmi ecsetelőt adhattak vna..rákérdezek.Köszi még egyszer.(most indulunk a dokihoz)Szép napot!
2012. aug. 9. 14:46
 9/11 A kérdező kommentje:
Minden rendben!!!!!!!!!:-)))) Azt mondta a doki rendben van,kell még egy pár nap hogy begyógyuljon!
2012. aug. 9. 22:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Örülök, és köszi, hogy jelentkeztél!! Jó egészséget Nektek!

(7-es válaszoló)

2012. aug. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!