Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikomp, vagy volt bébikomp...

Bébikomp, vagy volt bébikomp használókat! (mármint a baba használja/ta) kérdeznék! Lett mozgásszervi problémája a gyermeknek? (Gerincprobléma, járásprobléma, stb. )

Figyelt kérdés
Csak olyanokat kérdeznék, akiknek valóban van tapasztalata etéren!
2009. júl. 20. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekem haználta nagyon sokáig,és semmi baja nem lett. Nálunk a családban egy kisgyereknek sem volt és nincs is tőle baja.
2009. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem mozgásszervi problémája lehet később, hanem tanulászavara.
2009. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kérdésem bővül tanulászavarral is! :)

Bár nem tudom, vannak-e már iskolába járó csemetéitek?

2009. júl. 20. 15:00
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Babám 11hós és már egy jó ideje használja és semmi baja incs tőle kimondottan szereti.Valamikor ő teszi a lábát emeli hogy bele akar ülni.Szerintem sokat segített neki a járás tanulásába.....még folyamatban.Biztos a következő gyerkőcnél is fogom használni!
2009. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Erre a tanulás zavarra én is kíváncsi vagyok!
2009. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Megmondom, őszintén, nekem és az öcsémnek is volt annak idelyén. Mindketten egyetemet végeztünk, semmi gond a tanulással. A gerincünk sem ferde, hamar, szépen kezdtünk el járni. Szóval én is szeretnék a babámnak venni egyet, de mindenhol csak negatív dolgokat hallok. (Természetesen olyanoktól, akik soha nem is használták.) Viszont szerintem érdemlegesen csak azok tudnak erre választ adni, akiknek tényleg személyes tapasztalata van!
2009. júl. 20. 15:07
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
van 2 ismreősöm az eggyik nem vett a babájának bébikompot és 10 hónaposan egyedül megy.a másik vett és már 1 éves lesz és még mindig csak segítséggel megy.A védőnőm erre azt ondta,hogy a nem bébikompos babánál hamarabb,jobban kifejlődött az egyensúlyérzék,még a másiknál nem,mert van segítség,támasz.de azt nem tudom,hogy ez miért befolyásolná a tanulást.mert mondjuk a mászás az igen.erre az én gyerekem is példa.tehát mászni nagyon muszály neki a tanulás miatt,de a menést nem halottam,te honnét hallotad?
2009. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A járást én is úgy hallottam, hogy későbbre tolódik. Viszont testvérem és én, 11, illetve 12 hónapos korunkra önállóan mentünk. Még az unokanővérem babáit is ide tudnám írni, akik nem sokkal egy éves koruk után kezdtek el járni. 16 és 12 éves, jól tanuló gyerekek.
2009. júl. 20. 15:12
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem mindkettő sokáig használta,mindkettő korán tudott önállóan járni.Semmi bajuk nem lett.A nagy már sulis,kitűnő tanuló.
2009. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

Az első gyermekem, aki kislány most 7,5 éves. Volt neki komp és 7 hónapos korától használta. 10,5 hónaposan indult el egyedül, ráadásul koraszülött volt, a 34. héten érkezett, 2200 gr-al. Most kitűnő tanuló!

Kislányom után 7 évvel született a fiam, egy kis vasgyúró. Őt nem tettem kompba, mert túl sok rosszat hallottam már róla, hiába volt ott ellen példának a lányom. Minden mozgási lépcsőfokot szépen produkált, ahogy a nagykönyvben meg van írva / 6,5 hónaposan ült, 7,5 hósan négy kézlábazott, most 9,5 és a bútorok mentén kapaszkodva sétál./ Neki nem hiányzott, mert szépen lefoglalta magát. Szerintem nem kell mindig mindent elhinni, de fontos, hogy a baba ne a kompba töltse a nap nagy részét, mert akkor nem fogja megtanulni az egyéb mozgásokat is.

2009. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!