Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy mindenkinek...

Tudom, hogy mindenkinek hurutja van tőle, de neves kérdés, külföldre. Vélemények?

Figyelt kérdés

Franciaországban élünk, francia férfival... most úgy őrület minden körülöttem, ahogy van, és az utolsó pofon volt a név utáni összeveszés. Úgyhogy ez szálka szokott lenni a magyarok szemében, mert eddig akinek csak mondtam, elítélte... de egyszerűen nem tudok mit csinálni; a gyerekeimnek nem magyar neve lesz, úgyhogy francia vezetéknév mellé csak francia keresztnév mehet. Megpróbáltam benyomni a kettő közé egy magyar nevet, de nem. Úgyhogy ettől függetlenül, és légyszi, ezt tényleg ne kritizáljátok.


Ikrek lesznek, és végül mindkettőjüknek kettő-kettő név maradt bent, úgyhogy igazából a kérdés, hogy a kettő közül nektek melyik tetszik jobban?

Fiúnak: Jaime és Lee.

Lánynak: Evelyn és Villoe.


Előre is köszönöm mindenkinek, tényleg.

19/N


2012. aug. 8. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lee és Villoe
2012. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem a Jaime,Villoe tetszik:)
2012. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jaime, Villoe
2012. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 kíváncsicska ***** válasza:

Jamie és a Villoe.

A Villő itthon is elfogadott és szerintem elfogadott név ( de az Evelin is), a fiú meg szerintem szebben hangzik a Jamie.

2012. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jaime, Villoe

Leírnád nekem, hogy ezeket franciául hogy ejtik?

2012. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jaime angolos hangzású, "Dzséjm", de a "dzs"nek néha van "zs" beütése... bocsi, nem tudom máshogy elmagyarázni, remélem, el tudod képzelni.

A Villoe meg "Viló".

2012. aug. 8. 21:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Biztos szépen hangzik, nagyjából el tudom képzelni. A "Viló" nagyon szép, és tényleg van hasonló hangzású magyar név. :) Bár arra készülj fel, hogy itthon sokan kisfiúnak gondolják ezt a nevet. :(
2012. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, Jaime és Villoe


Nekem így nem magyarul is nagyon tetszenek.Gyönyörű nevek.


Ne foglalkozz a beszólásokkal, az unokahúgom Amerikában született anya magyar, apa amerikai, nem is gondolkoztak magyar néven a kicsi neve Angelina Genova + családnév lett. Itthon Angyalkának hívjuk ha haza jön, meg otthon az anyukája is, aki csak magyarul beszél hozzá.

2012. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem a Jaime és a Villoe voltak az "örök álom" nevek, úgyhogy köszönöm a tábort. Ha a párom ennyit lát, az már előny nekem. :DDD
2012. aug. 8. 21:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Jaime és Villoe jó hangzásúak. Sok boldogságot.
2012. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!