Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet venni disney-s...

Hol lehet venni disney-s ruhákat? H&M C&A. és még? Next, George bolt csak Bp. -n van? A vaterán látok oroszlánkirályos, nemo-s, stb. cuccokat és sehol nem látok boltban ilyen rucikat. Esetleg internetes oldal is jó.

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bababizikben szoktam vásárolni, C&A-ban, Coraban és Tescoban. Amúgy pont valamelyik nap jutott eszembe, hogy lehet venni rávasalós figurákat, matricákat is és így talán elég egyedi rucikat lehet kreálni. Annyi, hogy egyszínű, egyszerű body-t veszel, megfelelő matricát és rávasalod. Persze ez csak tipp és talán nem is a megfelelő válasz a kérdésedre, de gondoltam azért megosztom a gondolatomat.
2009. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tescoban van mikiegeres body, rugi.
2009. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tescoban mindenféle Disney mintás van,ha használt is jó akkor vatera,teszvesz.
2009. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Kínai boltban micimackós, némós, miki egeres is van. Olcsó, és jó minőségű.
2009. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csodacsibe.unas.hu
2010. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!