Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik ez a bolt/oldal?

Hogy tetszik ez a bolt/oldal?

Figyelt kérdés

Szerintem elég jó áron vannak babakocsik, meg egyéb dolgok, nem tudom volt-e már valaki ott.

Ha igen, akkor tényleg jó minőségű cuccok vannak?


2010. márc. 27. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

??????????????????????????

Biztos jó, de mi? Nem csatoltál linket.

2010. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

aaaah bocsi mindig elfelejtem:)

[link]

2010. márc. 27. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik.
2010. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én voltam már, de nagyon nem volt szimpatikus a bolt, zsúfolásig van tömve, ez egy családi háznak egy része... még a kiságyat sem tudták megmutatni, amit kinéztünk magunknak, mert annyira rá volt minden pakolva...
2010. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hmm...értem....de így képről jónak tűnik...azért miőségben jó dolgok vannak?Azért megéri elmenni?
2010. márc. 27. 15:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly innen rendeltem a kisfiam kiságyát és pelenkázó szekrényét.Pontosan szállították és azt kaptam amit a képen láttam!.Személyesen nem voltam, a boltot nem láttam ,telefonon hívott egy férfi(a megrendelés után) korrekt és segítőkész volt.
2010. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
persze, hogy megéri elmenni.:) csak tudd, hogy nem egy brendon áruház, ahol van helyed és időd mindent megnézni:)
2010. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, valóban kicsi, zsúfolt, de az eladók segítőkészek. Mi itt vettük a kiságyat, pelenkázót és a babakocsit is. Abszolut normál minőségűek a kocsik is, olyan, mint máshol az ugyanilyen márkájú, csak olcsóbb.

Ha kinézed a neten, akkor az eladók ár szerint fogják tudni, hogy melyik babakocsit keresed, úgyhogy ha esetleg listával mész, írd fel azt is.

És tényleg nem egy brendon, ahol mindent megnézhetsz, megfogdoshatsz és dönthetsz, de az áruk sem brendon kategoria. A minőség meg... kinek mi... Nekünk nagyon messze van, így csak egyszer voltunk ott.

2010. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jaa azt gondoltam, de kinéztem egy babakocsit, ami tetszik, és az ára is elfogadható.Csak azért kérdeztem tud-e valaki valamit mert nincs kocsink, nincs olyan közel, szóval meg kell szerveznem a dolgot:)és semmiképp nem szeretnék úgy babakocsit venni, hogy ne láttam volna előtte.

köszi a válaszokat:)

2010. márc. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!