Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jó az ha valaki a...

Miért jó az ha valaki a közösségi oldalra a gyereke vagy gyerekei fényképét rakja ki profilképnek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 09:41
1 2
 1/17 Antimod ***** válasza:
56%

Gondolom, mert büszke rá(juk), és ezt országnak-világnak meg akarja mutatni. Más meg az autóját teszi ki, megint más a kutyáját.

Bocsánat, hogy ezt mondom, de a Facebookot már kissé úgy kezelem, mintha egy állatkert lenne.

2012. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Azt én sem értem. Nem a gyerek oldala, hanem a szülőé. Szerintem az a normális, ha együtt vana profilképéna gyerekével. De persze mindenki azt csinál amit akar...
2012. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
persze csak múltkor kerestem egy volt osztálytársam, mert osztálytalálkozót szervezünk. Nem találtam. Erre kiderült, hogy azért nem találtam, mert a gyereki képe volt profilképnek beállítva. Én is úgy gondolom, hogy nem a gyerek oldala, hanem a szülőé.
2012. aug. 9. 09:51
 4/17 anonim ***** válasza:
3%
azért mert a gyerek a minden !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak a gyerek nem Kovácsné J. Gizella
2012. aug. 9. 10:00
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Hát attól, hogy esetleg ő a minden, nem kell úgy kezelni, mintha azonos személyek lennénk. Persze mindenki büszke a gyerekére, de azért van egy határ szeritnem. 2. voltam.
2012. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Na ezt én se értem. De azt meg végképp nem, hogy valaki miért teszi fel az összes ultrahangos képet. :D Tegyen fel inkább magáról egy egész alakos képet, ahol látszik a hasa és akkor majd azok is megtudják, hogy babát vár, akik eddig nem tudták.
2012. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%

Csak nem engem kerestél? :)

Nekem azért a gyerekeim képe van kint, mert én utálom ha fényképeznek, ebből kifolyólag nincs is rólam 2-3 db-nál több kép. Ezek közül az egyiket feltöltöttem, de profilképnek nem tenném ki semmi pénzért. A gyerekeim sokkal szebbek nálam, Ők jól mutatnak.

2012. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
rólam is csak 2-3 kép van :-D De abból kiválasztottam egyet és azt raktam fel
2012. aug. 9. 10:14
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát én még azt az egyet sem szívesen raktam fel, nagyon gáz fejem van azon is. :( De ez van, ezzel kell együtt élnem.

Annyi szerencsém van, hogy a nevem nem túl gyakori, az alapján könnyen megtalálhat bárki.

2012. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!