Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért töltesz fel rendszeresen...

Miért töltesz fel rendszeresen képeket közösségi oldalakra a babádról?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert hozzám tartozik
2012. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ritkan töltök képet nagyon ritkán, s személyes adatot is csak kettö van megadva
2012. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az elöttem szólóval..ill még annyit hogy vannak régebbi ismerősök akikkel nem találkozunk annyit és kíváncsiak a kicsire..és mert büszkék vagyunk a gyerekeinkre....Miért ne láthatná akár egy régi osztálytárs vagy bárki akit érdekel...
2012. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem aggatom tele az oldalamat a képeikkel, pedig hozzám tartoznak. Ritkán teszek fel képet, kb 2 havonta egyet, ha valamelyik vicces, nagyon jól sikerült.
2012. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

èn nem szeretem ezt, de sajnos nekünk muszáj, kb félévente pár képet feltenni.

csak iwiw-re mert azt magyarok érik csak el. Facebook-ra semmi képpen sem, nem kell hogy egy világ töltse le.


Mi külföldön élünk és habár a közeli rokonok, ismerösök kapnak picassas képeket mindig, vannak távoli ismerösök akikkel néha nap beszélek, vagy írnak és szeretnék a lányomat látni. így kb félévente teszek fel képet.


Soha de soha nem teszek fel meztelen, vagy félmeztelen képet.

2012. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a család nagy része az ország másik felében él, így egyszerűbb. Meg a barátok, ismerősök is szokták nézegetni, mindig kérdezik is, ha épp nem frissítettem, hogy mi újság, mekkora már a kicsim.

De le van korlátozva, hogy csak az ismerősök láthatják, nem akárki.

2012. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a családunk másik fele az ország túlsó felén lakik, mások pedig külföldön. Őket is érdekli a kicsi, miért ne láthatnák? Természetesen le van korlátozva, hogy csak ismerősök láthatják, így akinek nincs köze hozzá, nem tudja megnézni. :)
2012. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a kérdésedben min van a hangsúly? a "rendszeresen"-en, a "feltöltesz"-en, vagy a "közösségi oldal"-on? esetleg mindhármon?


Én azért, mert:

- távolabbi ismerősök tudjanak róla, hogy van babám és milyen szép :)

- rendszeresen: relatív, mi rendszeres. alkalmanként frissítem a képeket, mert sokat változik egy kisbaba. (de nincs több száz képem. van 4-5 jól sikerült és kész)

- közösségi oldal: mert így jut el az előbb említett személyekhez is (nem ismerősök számára le vannak tiltva a képek, erre vigyázok)

2012. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha Facebookra töltesz fel képet azt se lássa az egész világ.Ez hülyeség,mert be lehet úgy állítani hogy csak az ismerősök lássák.Én szoktam feltenni a kislányomról is meg magunkról is.Először is mert az ismerőseim miért ne láthatnák,másodszor meg a férjem nővére Pesten lakik,így ő csak itt tudja megnézni a kislányunkat.Harmadszor meg nincs ebben semmi rossz.
2012. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mert én is kíváncsi vagyok hogyan fejlődik más babája, s az enyémre is sokan kíváncsiak. Nekem is le van tiltva az adatlapom, képeim. csak ismerőseim láthatják!
2012. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!