Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 1 éves státuszon kapunk...

Az 1 éves státuszon kapunk beutalót szemészetre. Mit néznek még ilyenkor a babáknál (a szemészeten)?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni,hogy is zajlik egy ilyen szemészeti vizsgálat ilyen picinek.Mert felnőttként vagy 4-5 évesen azt tudom.

Leírnátok nálatok,hogy zajlott?



2012. aug. 9. 10:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ma voltunk a vizsgálaton.Én azt hittem nem tágítják ki a pupilláját,de sajna cseppentettek a szemébe,de nagyon nem zavarta.

Valami kütyüvel belevilágítottak a szemébe,közben a doktornő,beszélt hozzá,meg fütyült neki,nálunk nem ilyen modern szerkentyű van.

Fél év múlva kell kontrollra menni,mert én rövidlátó vagyok és nála is találtak erre utaló jelet,de ez még "elmúlhat".Figyelni kell hogy ha néz egy tárgyat nem húzza-e össze az egyik szemét.

Remélem nem lesz semmi gond a szemével.

2012. aug. 16. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!