Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok köldöke egyszínű? A...

A babátok köldöke egyszínű? A kisfiam köldökében van egy bors nagyságú, rózsaszín dudor. Ugye nem köldöksérv? 8 hónapos.

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nem biztos hgy az , lehet bőrköldök, nekünk is az volt születése után, több hónapig kezelték, de ha nem vesszük észre lehet ma is ott marad, de lehet nem lett volna tőle semmi baja. én azt ajánlom, hogy ha legközelebb mész a dokihoz mutasd meg neki. Üdv
2009. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvastam,h lehet vadhús. Nem kell tőle megijedni,bár ijesztően hangzik.

nézz utána a neten,h mi vele a teendő.Sokat lehet olvasni róla.

2009. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utána néztem én is a vadhúsnak, a leírás alapján valószínűleg az lesz. 15-én megyünk egészséges rendelésre, ott majd megmutatom a doktornéninek.
2009. júl. 20. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Vegul mi lett az eredmeny?

Az en babamnak is ugyanugy van es foglamam sincs mi lehet az.legyszi valaszoljj.Koszi

2011. márc. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Elküldött minket doktornéni a sebészetre hogy nézzék meg, de ott azt mondták, nincs semmi baja, egyszerűen ilyen a köldöke és kész. Azóta is ott van, nem nőtt, ugyan olyan, már 2,5 éves a fiam.
2011. ápr. 4. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!