Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki a hozzátáplálást télen...

Aki a hozzátáplálást télen kezdi el, az most megtölti a fagyasztóját gyümölccsel, zöldséggel?

Figyelt kérdés
ugye akkor már néhány gyümölcsnek, zöldségnek nem lesz szezonja.aki eltesz, az hogyan csinálja?egészben fagyasztja le vagy már pürés állapotban?
2012. aug. 9. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is most kezdem a fagyasztást, kis adagokban csomagolom el a gyümölcsöket, zöldségeket. Meghámozva és darabolva. Szerintem felesleges pürésíteni.
2012. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkoztam, hogy tegyek e el. Februárban lesz 6 hós. Gyümölcsök közül talán barackot fagyasztok feldarabolva. Alma és körte, zöldségek közül krumpli, répa, sütőtök, cékla lesz télen is. Ezek az első "kóstolók" és szerintem bőven elég az elején.

Egyébként itt szoktam "okosodni": [link]

2012. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első gyereknél is tettem el fagyasztóba. Tettem pürésítve is jópár jégkockányi adagot (ez jó volt a kóstoltatáskor, amikor csak pár kanálnyi kell, a turmixom pedig nem is érzékelni azt a kis mennyiséget külön-külön), tettem joghurtos poharakba pürét (amikor még nem tudná rágni, de már nagyobb mennyiség kell), és tettem el darabosan is. Lehet, hogy macerásnak tűnik, de pár óra alatt minden megvolt, amire szükségünk volt. Üvegeshez nem kellett nyúlni. Most is így fogom csinálni.
2012. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én üvegeset fogok neki adni. Nem tudom miért kell tőle ennyire félni, az nem méreg, sőt. Én sokkal jobban megbízom az üveges bébiételben, mint a boltban vett zöldség-gyümölcsben, mert az üveges kaját tuti szigorúan ellenőrzik.
2012. aug. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha utazunk akkor talán én is üvegest adok neki, de már hallottam olyat, hogy valamelyik üveges bébiétellel gond volt.már pontosan nem emlékszem, talán üvegszilánk került bele, de nem akarok hazudni.pár éve volt.

egyébként köszönöm a válaszokat, még kezdő anyuka vagyok.tele aggodalommal és félelemmel.

2012. aug. 10. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!