Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem ízlik a babának egy...

Ha nem ízlik a babának egy gyümölcs, akkor már másnap kóstolhat másik fajtát, vagy tartsák pár nap szünetet?

Figyelt kérdés
Keverhetem anyatejjel,ha savanyú a barack vagy az alma?
2009. júl. 20. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne keverd, inkább vásárolj legközelebb puhább őszibarackot vagy nektarint, s sárga golden almát, azok jó édesek tuti megeszi! Az én lányomnál barackkal kezdtük, az alma nem kellett, de a barack után már megette az almát is, de van hogy almát ha savanyú vízben meggyel s kis cukorral összefőzöm majd turmixolom s úgy megeszi.
2009. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Várj az újjal legalább egy napot szerintem is. Vagy esetleg kóstoltasd meg vele úgy, hogy mással összekevered amit már evett. vagy kicsit meg kell párolni. nekem az almát sokáig nem ette meg nyersen, csak ha kicsit megpároltam, kevés vízben éppen csak annyi ideig míg "megpunnyad", ezáltal édesebb is lesz.sosem tettem még semmi párolt kajába cukrot, mégis megette. Nem szeretném a cukorhoz korán hozzászoktatni, tudom úgyis édesszájú lesz, mert mi is azok vagyunk az apjával.ha mégsem eszi,akkor próbálkozok vele máskor. az almát tényleg próbálgatni kell, de nálunk nem a savanyúsága volt ami nem ízlett neki-van, hogy eszi a savanyút az édeset meg nem..a fajtájától függően.
2009. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!