Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez milyen fajta cumi?

Ez milyen fajta cumi?

Figyelt kérdés

[link]

És hol lehet ilyet venni?



2012. aug. 9. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:

A formájáról szerintem Aventes:

[link]

2012. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3.vagyok: Megnézve a linket szerinted hasonlít? Nekem első ránézésre rögtön az Avent ugrott be, lányomnak is volt ilyen formájú cumija. Ha valóban Aventes, akkor bababoltokban, Brendonban, Tescoban, DM-ben, Rossmannban, rengeteg helyen lehet venni.
2012. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, lehetséges, de az Aventnek nem tudod véletlenül, van latexes cumija? (Mert ez latexes, amit linkeltem, de amúgy nem ismerem.

Nekünk volt régen Avent, de az az átlátszós fajta, az teljesen máshogy nézett ki.)

2012. aug. 9. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ez a patikában kapható noname cumi.
2012. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Aventnek csak szilikon cumija van. Tehát akkor ez nem Aventes.
2012. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen alakú a szívókája? Letudnád több irányból fotózni. Hasonlít az Aventre, de valamennyire a Canpolra is.
2012. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok a kérdező, csak az a régebbi regem.

A feje vége nagy kör alakú (kb 2 cm széles), felül gömbölyű, alul lapos. Olcsóbb kategória lehet. Nem miénk, unokatesóé, nem tudok fotózni sajnos. Csak ilyet keresnek, és nem találnak sehol...

2012. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!