Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzataplalas hogyan? Ha egy...

Hozzataplalas hogyan? Ha egy fajta gyumit kostoltatok3-4 napig, es eljutunk a 10 kanalig, a kovetkezo gyumit ujra egy kanalal kezdjem? Vagy keverjem az elozohoz es igy noveljem az adagot?

Figyelt kérdés
Es ha kivaltottam gyumivel a tizorait mikor valthatom ki az estit tejpeppel hogy ne legyen belole szorulas.
2012. aug. 6. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem számolgattam a kanalakat. Első nap csak a levét adtam, egy keveset. Második nap pépesebbet, többet, majd 3. nap és utána amennyi jólesett. A köv. gyümiből egy kicsit kevertem az előző már ismerthez és a köv. naptól növeltem az addig ismeretlent. Így fokozatosan megismerte azt is. Én bő két hete kezdtem, még csak a tízórait váltottuk ki. Barackot, almát adtam és 2 napja répát.
2012. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 kanállal kezdeni? 10 kanálig eljutni? te aztán tényleg paramami vagy :D

2 kanállal kezdünk, második nap 4-5 kanál, a 3. nap pedig mehet egész adag!

4. nap jön a követező íz amit vagy belekeversz a már kóstolt ízhez, vagy külön adod a 2 kiskanállal, majd megkínálod a már kóstolttal, hogy jól is lakjon:)


ha tápszeres a babád akkor már holnap is kiválthatod tejpéppel az uzsit, ha anyatejes akkor nem kell tejpép, az ebédet váltsd ki főzelékkel!

2012. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen para mami vagyok:-D Na de a viccet felre teve azert parazok mert eleg szorulasos a lanyom, es a nagyobb lanyomnal is elrontottam azzal hogy a 2. nap megevett egy nagyobb adagot es o is nagyon szorulasos lett, a hozzataplalas kezdeten.
2012. aug. 6. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!